GTX 1050 Ti ve Ryzen 5 3500X darboğaz yapar mı?

Cw34nXSzm

Decapat
Merhaba.

Yeni bir bilgisayar alacağım, bu bilgisayarda GTX1050 Ti ve Ryzen 5 3500X var. Bazı site ve videolar darboğaz kesin olur diyor fakat bazı videolarda ise olmaz diyorlar. Benim bildiğim kadarıyla darboğaz olmaz. İsterseniz sistemin diğer özelliklerini anlatabilirim (RAM, SSD, anakart, bileşenlerin MHz'leri). Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Darboğaz olmaz, ben aynı işlemcinin İntel tarafınaki rakibini kullanıyorum, en ufak darboğaz görmedim.
Dragos bir sistemde de aynı işlemci ve ekran kartını görmüştüm, umarım o değildir.

Merhaba.

Yeni bir bilgisayar alacağım, bu bilgisayarda GTX1050 Ti ve Ryzen 5 3500X var. Bazı site ve videolar darboğaz kesin olur diyor fakat bazı videolarda ise olmaz diyorlar. Benim bildiğim kadarıyla darboğaz olmaz. İsterseniz sistemin diğer özelliklerini anlatabilirim (RAM, SSD, anakart, bileşenlerin MHz'leri). Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Dostum işlemcinin iyi olması darboğaz yapmaz.Ekran kartın iyi,işlemcin düşükse darboğaz olur

Merhaba.

İşlemci gayet besleyebilecek düzeyde. Darboğaz yapmaz, heyecana girmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı