GTX 1050'de Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Oh_Sushi

Femtopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077 oynamayı çok istiyorum fakat sistemim kaldırır mı öğrenmek istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

PC özellikleri:

GTX 1050 3GB ekran kartı.
8 GB RAM.
9. nesil i7 işlemci.
Windows 10.

Cyberpunk 2077 oynamayı çok istiyorum fakat sistemim kaldırır mı öğrenmek istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

PC özellikleri:

GTX 1050 3GB ekran kartı.
8 GB RAM.
9. nesil i7 işlemci.
Windows 10.
Rahatlıkla kaldırır. Tabi Ultra ayarlarda oynatmaz ama Low ya da Medium ayarlarda iyi bir deneyim sunacaktır.

Net bir şey diyemeyiz ama 1080p en düşük / kapalı ayarlarda 25-30FPS oynatır gibi geliyor. Bu oyun çıkınca ilk defa GTX750 gibi kartların yetmediğini, 9800GT ve HD4850'nin ise çöp olacağını göreceğiz. Gerçi gördük ama son noktayı bu oyun koyacak. Artık minimum 1050ti diyorduk ama minimum RX570 önerilecek 2021 itibari ile. Güncel oyunlarda 1050'de zorlanmaya başladı.

Stabil bir oyun deneyimi için minimum 1060 istiyor. Siz muhtemelen en düşük ayarlarda 30 FPS oynarsınız. Çıkmadan bir şey demek doğru olmaz.

Oyunun sistem gereksinimleri zaten açıklandı. Önerilen minimum sistem gereksinimleri ile benzer bir sisteme sahipsin ama bir tık daha düşük. İyi optimizasyon ile çıkarsa oyun low da açar ama kaç fps verir söylemek çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı