GTX 1050'e Uygun İşlemci ve Anakart Önerisi

OrkunDoğan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar DDR3 8GB RAM ve MSI GTX 1050 ekran kartına uyumlu bir işlemci ve anakart önerisi istiyorum.

Eski Sistemde AMD ATHLON II X4 860K 4.0GHZ FM2+ 95W işlemci vardı ürün arızalı çıktı para iadesi yapıldı. Aynı üründen bulamadım, G4560'a geçmek istedim anca DDR4 RAM destekliyormuş. Anakart (A68HM-K) ve RAM satılmadı alıcı yok, bütçem de olmadığı için işlemciden gelen iade parası ile 300-400 TL'lik işlemci alacağım. Ayrıca uygun fiyatlı bir anakart alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar DDR3 8GB RAM ve MSI GTX 1050 ekran kartına uyumlu bir işlemci ve anakart önerisi istiyorum.

Eski Sistemde AMD ATHLON II X4 860K 4.0GHZ FM2+ 95W işlemci vardı ürün arızalı çıktı para iadesi yapıldı. Aynı üründen bulamadım, G4560'a geçmek istedim anca DDR4 RAM destekliyormuş. Anakart (A68HM-K) ve RAM satılmadı alıcı yok, bütçem de olmadığı için işlemciden gelen iade parası ile 300-400 TL'lik işlemci alacağım. Ayrıca uygun fiyatlı bir anakart alacağım.
O anakarta alabileceğin en iyi işlemci yine 860K.

Ölü yatırım gibi bir şey olur. Tavsiyem RAM'i bekletin veya sonra satın zararına da olsa. Çünkü artık 0 DDR3 sistem toplanmamalı. Güncellemeye tamamen kapalı olur. İlerde yükseltebileceksen aşağıdaki parçaları almanı öneririm. Bütçe kısıtlı olduğu için 4 GB RAM koymak zorunda kaldım.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı