GTX 1050'nin 4K Performansı Nasıldır?

Gtx 1050 ve 4k ve ultra ayarlar???Çok zor kartı o kadar zorlamaya gerek yok.Hatta 4k da yüksek ayarlarda oynayamazsınız.Ama 1080p yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ayarlar ortada 1050 Tİ ile +60 FPS. GTX 1050 ile düşük ayarlarda oynayabilirsiniz. @Nazım Paşa RX 570 ile 4K AAA hariç diğer oyunları oynayabiliyor.

Günümüzde 4K oyun deneyiminin en ekonomik hali oyun konsolları. Evinde 4K televizyonun varsa, konsola özelleştirilmiş oyunlar bir şeylerden kısılsa bile güzel deneyim sunuyor. PC'de yetersiz donanımla bunu yapmaya çalıştığında, ayarları fazlaca düşürünce GTA 5'te, ''Vice City'' deneyimi sunuyor. GTA 5 birçok oyuna göre yine 4K'da fena iş çıkarmamış, Witcher 3 ve benzeri birçok oyunda ayarları fazlaca kısınca 10 senelik oyunu oynuyormuşsun gibi hissiyat yaratıyor. Yakın zamanda donanım yükseltmek isteyen kişiler için belki mantıklı olabilir. Bu arada başlığı açan arkadaş konuya çok hakim olmadığı için 4K üzerinden yürümüş en başta. Sonraki mesajlarından anlaşıldığı kadarıyla, ''yüksek grafik ayarlarında, yüksek FPS'' beklentisi var gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Özellikle bu ikinci videoya göre tercih yapılabilir. Kimi çözünürlüğü, kimi detay seviyesini tercih ediyor:

Son düzenleme:
4k istiyorsan eğer @midgardian arkadaşımın dediği gibi konsol al.Bende ps4 var rahatça 1080p oynuyorum.Şimdi diyeceksin ama 30 fps.Doğru,30 fps ama stabil bu yüzden akıcı.Benim önerim 4k oynamak istiyorsan xbox one x ya da ps4 pro.Ps4 pro ise exclusive oyunlar yüzüden diyorum.Ama ben olsam xbox one x alırdım.

Hayali sistem kurma sayfası... Yakın zamanda GT 730 sistem ile alakalı başlık açılmış.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı