GTX 1050Ti ve Xeon X3440 darboğaz yapar mı?

RichTAD

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Ben yarı yıl tatilinde Xeon X3440 ve GTX 1050Ti ile fiyat-performans bir sistem toplamak istiyorum. Ancak oyunlarda da üzülmemi istemiyorum. Güzel performans alan bir sistem istiyorum. Zaten toplayacağım bilgisayarda Fortnite, CS:GO, LoL, ArmA 3, PUBG, Far Cry 5, Rainbow, CoD 4 vb. gibi oyunlar oynamak istiyorum. Ve bu ikilinin oyun performanslarına baktım işlemci overclock edildiği zaman gerçekten çok iyi bir performans sergiliyor ekran kartı ile. Size sorum başlıkta da belirttiğim gibi GTX 1050Ti ve Xeon X3440 darboğaz yapar mı? Varsa eğer daha iyi önerileriniz açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O.C yapsan bile CPU odaklı oyunlarda darboğaz yaşarsın. Monitörün 1080P altı ise geçmiş olsun.
Bu arada şuan piyasa bu durumdayken aynı fiyata RX570 almalısın. Daha güçlü ve performanslı (y)

Yapmaz hocam daha doğrusu yapmıyor. x3440 ve GTX 1050 Ti sisteme sahibim en ufak sorun yok. Darboğaz yok. OC yaparsanız GTX 1080'i bile besleyebiliyor. Gayet güzel bir işlemci ben OC'suz kullanıyorum anakartım OC desteklemiyor ona rağmen herhangi bir darboğaz söz konusu olmadı.

Tamamdır sağolun. 1050Ti ve RX 570 arasında kalmıştım. Fakat RX 570 alacağım. RX 570 daha performanslı şu anda. Anakart için bir öneriniz var mıdır acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı