GTX 1060 6 GB için işlemci ve anakart önerisi

merturebest

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese, benim NVIDIA GTX 1060 6 GB PCI X16 bir ekran kartım var. İşlemci ve anakart alacağım. Sorunsuz bir şekilde almak istiyorum.

Anakart olarak.

Bunu dusunuyorum ekran kartı için uyumlu fakat işlemci için uyumlu mu bilmiyorum.
Şu işlemciyi almayı dusunuyorum.
Uyumlu oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim bu işlerden pek fazla anlamıyorum tek sığınabileceğim yer bu platform oluyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, benim NVIDIA GTX 1060 6 GB PCI X16 bir ekran kartım var. İşlemci ve anakart alacağım. Sorunsuz bir şekilde almak istiyorum.

Anakart olarak.

Bunu dusunuyorum ekran kartı için uyumlu fakat işlemci için uyumlu mu bilmiyorum.
Şu işlemciyi almayı dusunuyorum.
Uyumlu oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim bu işlerden pek fazla anlamıyorum tek sığınabileceğim yer bu platform oluyor. Şimdiden teşekkürler.
Anakart AM4, işlemci intel. O işlemciye o para verilmez. Maksimum ne kadara çıkacaksınız?

@Hououin Kyouma @DenizOzkann
Bütçem anakart için 1500 lira falan arkadaşlar.
Ayrıca 3000MHz istiyorum.
Hangi anakartı tavsiye edersiniz o işlemci ile uyumlu.

O işlemci gereksiz pahalı. 12400F ve 5600-X varken.
Stok soğutucusu yetmez. Bu kule tipi iş görür.

Hocam RAM olarak istekte bulunmamissiniz lakin anakart degisirse RAM de degismek zorunda sizin icin Amazon'da 3000MHz CL 15 olacak sekilde bu RAM'i onerebilirim hocam.
Crucial Ballistix BL2K8G30C15U4W 3000 MHz, DDR4, DRAM, masaüstü oyun bellek kiti, 16 GB (8 GB X2), CL15, beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B083TSBY82/ref=cm_sw_r_apan_i_ECZG96J7NZXA12V033DH

Ya da 3200MHz CL16 isterseniz.

O işlemci gereksiz pahalı. 12400F ve 5600-X varken.
Stok soğutucusu yetmez. Bu kule tipi iş görür.

Kanka yayın falanda yapacağım onun için ideal mi sonradan taklaya gelmeyelim.
Peki anakart olarak ne alayım?

Son düzenleme:
Kanka yayın falanda yapacağım onun için ideal mi sonradan taklaya gelmeyelim.
Peki anakart olarak ne alayım?

Dediğim işlemciler oyun performansı yanı sıra render performansı yüksek 10500'den.
5600 için anakart bu olur.
12400f için de

Yeni konular

Geri
Yukarı