GTX 1060 Dual yükte 72 derece normal mi?

HamzaAts

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS GTX 1060DUAL 6 GB OC verisyon termal macununu değiştirdiğim halde yükte 72 derecelere çıkıyor termal macunu azda koymadım çok da koymadım tam orta karar orijinal MX4 ile yeniledim.

Arkadaşlar ASUS GTX 1060DUAL 6 GB OC verisyon termal macununu değiştirdiğim halde yükte 72 derecelere çıkıyor termal macunu azda koymadım çok da koymadım tam orta karar orijinal MX4 ile yeniledim.
İyi bir sıcaklık değeri. Endişelenmeye gerek yok.

72 derece tam yükte gayet makul bir değer. Sizin uygulamanızdan önce nasıldı, daha düşük derecelerde miydi?

İyi bir sıcaklık değeri. Endişelenmeye gerek yok.

Anladım kaç gündür içim içimi yiyor 2 günde 3 defa açıp baktım acaba azmı koydum çok mu koydum diye ilk koyduğumda çubuğu ile yedirdim kapattım sonradan açtım biraz ekledim sonradan bir daha açtığımda kenarlardan taştığını gördüm ama ortada tekrar demirini gördüm yanları ortaya yedirip tekrar kapattım şu an en iyi yaptığım bu oldu "birazıcık Türkçeyi katletmişim kusura bakmayın"
72 derece tam yükte gayet makul bir değer. Sizin uygulamanızdan önce nasıldı, daha düşük derecelerde miydi?

Hocam oradanda tam bir sonuç söyleyemiyeceğim benim ilk aldığım MX4 çakma çıktı o yüzden bilmiyorum.

İçiniz rahat olsun. Hatta tam yükte 72 derece, sadece bu değer bazında ısınma açısından sağlıklı olduğunu gösterir.

İçiniz rahat olsun. Hatta tam yükte 72 derece, sadece bu değer bazında ısınma açısından sağlıklı olduğunu gösterir.

Bir de kasanın hava akışıda kötü ben önü tamamen çıkardığımda 64'e kadar düşüyor onun için fan takviyesi ve öne mesh yapacağım sorun ortadan kalkacaktır umarım.

Son düzenleme:
Aynı kartı ben kullanıyorum, termal macununu daha bu sene Cooler Master MasterGel Pro ile yenilememe rağmen manuel OC'la hala 81 derecelerde sorunsuz bir şekilde takılıyor, dert ettiğin şeye bak. Bu arada o Dual kartın o kadar soğuk çalışmasının pek olasılığı yok, 72 derece incecik salt çift ısı dağıtım kanallı Alüminyum soğutma bloğuyla birinci nesil Dual'da görülmemiş bir şey, bu kart 80+ derecelerde çalışan ısınan bir model. 64 demişsin bir de ayrıca, yanlış anlama ama ROG Strix zor görüyor o değerleri 😂

Son düzenleme:
Aynı kartı ben kullanıyorum, termal macununu daha bu sene Cooler Master MasterGel Pro ile yenilememe rağmen manuel OC'la hala 81 derecelerde sorunsuz bir şekilde takılıyor, dert ettiğin şeye bak. Bu arada o Dual kartın o kadar soğuk çalışmasının pek olasılığı yok, 72 derece incecik salt çift ısı dağıtım kanallı alüminyum soğutma bloğuyla birinci nesil Dual'da görülmemiş bir şey, bu kart 80+ derecelerde çalışan ısınan bir model. 64 demişsin bir de ayrıca, yanlış anlama ama ROG STRIX zor görüyor o değerleri 😂

Hocam o zaman mutlu oldum şu an kafamı takmıyacağım.
Aynı kartı ben kullanıyorum, termal macununu daha bu sene Cooler Master MasterGel Pro ile yenilememe rağmen manuel OC'la hala 81 derecelerde sorunsuz bir şekilde takılıyor, dert ettiğin şeye bak. Bu arada o Dual kartın o kadar soğuk çalışmasının pek olasılığı yok, 72 derece incecik salt çift ısı dağıtım kanallı alüminyum soğutma bloğuyla birinci nesil Dual'da görülmemiş bir şey, bu kart 80+ derecelerde çalışan ısınan bir model. 64 demişsin bir de ayrıca, yanlış anlama ama ROG STRIX zor görüyor o değerleri 😂

Hocam bir de overclock yaptım demişsiniz artı olarak kaç MHz ve RAM yüklüyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı