GTX 1060 ekran kartına voltaj vermek

@theRiokoyos Gmail versem telefon numaranızı atar mısınız arayım ya da WhatsApp'tan görüşelim teşekkürler.
Yeni bir telefon alana kadar telefonsuzum kusura bakmayın. GM5 Plus kullanıyordum ama kendisi 4 seneden sonra ölü duruma geldi. Direkt buraya sosyale de atabilirsiniz fotoğraf resim.

@theRiokoyos ekran kartım voltajsız Core clock 144 memory 494 olmasına rağmen fanları dönmüyor karta voltaj versem 30 ya da 20 kadar FPS ne kadar artar kartın garantisi hala mevcut şu an Valorant'ta problem yok Rocket League ve CS:GO oynadım problem olmadı şu an kart voltajsız voltaj versem de karta faydası olmuyor bir fikrin var mı voltaj vermek istiyorum da karta hasar verir miyim voltaj ile.

@theRiokoyos Valorant'ta oluyor ara arada beyaz beyaz noktalar şeklinde hayır yani düşürüyorum da nereye kadar düşüreceğim can sıkmaya başladı acaba karta hasar mı verdim ki 4 5 saat önce voltajla falan oynadım memort Core clockla oynadım karta böyle bir hasar mı verdim ki acaba.

@theRiokoyos Valorant'ta oluyor ara arada beyaz beyaz noktalar şeklinde hayır yani düşürüyorum da nereye kadar düşüreceğim can sıkmaya başladı acaba karta hasar mı verdim ki 4 5 saat önce voltajla falan oynadım memort Core clockla oynadım karta böyle bir hasar mı verdim ki acaba.
Ekran kartına zarar vermiş olabilirsiniz. Sadece bir tahmin. Fotoğraf da gönderebilirseniz gören daha bilgili biri daha kolay tanı koyabilir belki.

@theRiokoyos çekirdek hızını düşürdüm nasıl zarar vermiş olabilirim ki voltaj falan mı görüntü gidip gelmişti?
@theRiokoyos ya ayarları fazla arttırdım diye kart bozulur mu? Sanmıyorum.
@theRiokoyos Windows'da görüntü bozulmuştu ama bunla alakalı olabilir mi ama herkes yaşıyor bu duru mu?
@theRiokoyos bozulmalar ayar kıstıkça düşüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı