GTX 1060 God of War ve RDR2'de nasıl performans verir?

HoundsOfJustice

Hectopat
i5 7400.
GTX1060.
16 GB RAM.
Sistemim bu şekilde, God of War ve RDR2'yi 1080p hangi ayarlarda stabil 60FPS oynayabilirim, iki oyunun optimizasyonu nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Low'da da oynamaya değmez diye düşünüyorum, medium-high arası 45 50 FPS açabilir mi?
Ben 1650 ile God of War'da FSR2.0 açık orta-yüksek karışık bir tek gölgeler düşükte Alfheim harici her yerde 50-60 arası almıştım. Alfheim oyunu çok kasan bir yer o yüzden 40 seviyelerine kadar düşmüştü. 1060 daha iyi diye biliyorum yani daha iyi olur. RDR2 ise orta ayarlarda 40-60 arası. Karlı bölgelerde düşük FPS versede ilk bölümü geçince asıl çayır çimene inince FPS artıyor.

Ben 1650 ile God of War'da FSR2.0 açık orta-yüksek karışık bir tek gölgeler düşükte alfheim harici her yerde 50-60 arası almıştım. Alfheim oyunu çok kasan bir yer o yüzden 40 seviyelerine kadar düşmüştü. 1060 daha iyi diye biliyorum yani daha iyi olur. RDR2 ise orta ayarlarda 40-60 arası. Karlı bölgelerde düşük FPS versede ilk bölümü geçince asıl çayır çimene inince FPS artıyor.

YouTube testlerinde fark tam anlaşılmıyor da RDR2 medium ayarlarda grafik açısından tatmin ediyor mu?

YouTube testlerinde fark tam anlaşılmıyor da RDR2 medium ayarlarda grafiksel acildan tatmin ediyor mu?
Vallaha hocam ben RDR2'yi önce PS4'de bitirmiştim ve PS4'e göre daha iyi gözükmüyordu fakat daha kötü de gözükmüyordu. Texture Quality düşük olunca gerçekten kötü gözüküyor bu arada o yüzden ne olursa olsun o ayarı düşürmeyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı