GTX 1060 i7-7700HQ Assassin's Creed 4 düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10

Burak1Demir

Decapat
Daha fazla  
Selam. AC Origins'i bile Ultra olmasa da yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynarken, AC 4 Black Flag'de ciddi kasma sorunları yaşıyorum. NVIDIA GeForce Experience ayarlarında oynadığımda zaten 40-55 arası gidip geliyor, biraz kısınca da 55-60 arası. Oyunun optimizasyon sorunu mu var, neden böyle? Aynı zamanda NVIDIA GeForce Experience'nin optimum dediği ayarlarda bilgisayarda kasma olması normal mi?
Not: Oyunda şu an kullandığım ve GeForce Experience'nin gösterdiği optimum ayarları karşılaştırmalı olarak atıyorum. Sistemimi de atıyorum.

Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG
Ekran Alıntısı4.PNG

Ben bu oyunu HD 4850 Grafik kartıyla ultrada oynuyordum. Gölgeleri medium-low alıp MSAA kapatıp her şeyi fulliyordum gayet güzel oluyordu görüntü. Öyle dene MSAA kapatmak 30 fps arttırır.

Sen medium ayarlarına çek yüksek ayarda bile kasar. NVIDIA her zaman en doğrusunu vermiyor.
Hocam dediğinizde haklısınız, gerçekten nvidia her zaman doğru sonuç vermiyor ama ac origins de yüksek ayarlarla oynayıp burda oyunun kasması sizce de biraz saçma değil mi ?
Ben bu oyunu HD 4850 Grafik kartıyla ultrada oynuyordum. Gölgeleri medium-low alıp MSAA kapatıp her şeyi fulliyordum gayet güzel oluyordu görüntü. Öyle dene MSAA kapatmak 30 fps arttırır.
Deneyeceğim hocam, tavsiye için teşekkürler

Geri
Yukarı