GTX 1060 Sistem için Anakart, Kasa ve PSU önerileriniz?

erkanlu

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıdaki sistemi topladım fakat anakart, kasa ve PSU eksik. Aşağıdaki sistemin fiyatı gümrük vergisi ile birlikte yaklaşık 4.200 TL. Maximum 5.500 TL'ye tamamlayacak şekilde belirttiğim parçaları önerebilir misiniz ?

Anakart, Wi-Fi ve 32 (veya 64) GB RAM destekli olursa çok iyi olur ama Wi-Fi şart değil. Kasa da PSU'lu olabilir.

Anakart ve kasayı amazon'dan getiremiyorum. Bu yüzden TR fiyatlarını dikkate alırsanız sevinirim. Sistemi 5-10 yıl arası sorunsuz kullanmak istiyorum.

NOT: Sistemi oyun oynama; web, client ve oyun programlama amacıyla kullanacağım.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
amazondan anakart türkiye ye gelmiyor.
AmaASUS Z170 PRO GAMING olur.
Ve ayrıca uzun süre kullanmak ıstıyorsan ssd şart.
PSU 600w 80+ gold iyi olur.
kasa herhangi sevdiğin midT kasa alabilirsin
Ve ramları 3000Mhz yap bence

Hocam yurt dışından Corsair marka sıvı soğutma satın alırsak kargo ücreti vs. gümrük vb. toplam ne kadar öderiz ? Bir de bellekleri 3000 MHZ sabit diski ise Black serisinden alın.

amazondan anakart türkiye ye gelmiyor.
AmaASUS Z170 PRO GAMING olur.
Ve ayrıca uzun süre kullanmak ıstıyorsan ssd şart.
PSU 600w 80+ gold iyi olur.
kasa herhangi sevdiğin midT kasa alabilirsin
Ve ramları 3000Mhz yap bence
Öneriniz için teşekkürler. Thermaltake Versa N21 600W 80Plus PSU USB3.0 Pencereli Kasa Fiyatı Bu kasa 600 w 80+ fakat gold mu değil mi yazmıyor. Önerir misiniz?

Hocam yurt dışından Corsair marka sıvı soğutma satın alırsak kargo ücreti vs. gümrük vb. toplam ne kadar öderiz ? Bir de bellekleri 3000 MHZ sabit diski ise Black serisinden alın.
Benim seçtiğim $125 + $15 kargo aşağı yukarı $15 de vergi koyar. Yaklaşık 460 TL eder.

Ülkemizden mi alacaksınız kasa ve güç kaynağını? Kasa olarak Dark N10 güç kaynağı olarak Seasonic M12II 620W 80+ veya FSP HD700 80+ alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı