GTX 1060 sistemde PUBG kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Wone

Kilopat
Daha fazla  
PUBG'ye 1-2 aydan beri girmiyordum, gireyim dedim bugün. Normalde rahat 80 FPS oynarken girdiğimde FPS sürekli 70-60 aralarında oynuyordu. Mouseu çevirdiğim zaman oyunda sürekli takılmalar oluyor. Ateş vs. ederken sürekli oyun takılıyor. Oyunu da severek oynuyorum.

Sistemim: MSI GTX 1060 6 GB Armor - Intel i3-8100 - 8 GB RAM - B360M PLUS GAMING anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG'ye 1-2 aydan beri girmiyordum, gireyim dedim bugün. Normalde rahat 80 FPS oynarken girdiğimde FPS sürekli 70-60 aralarında oynuyordu. Mouseu çevirdiğim zaman oyunda sürekli takılmalar oluyor. Ateş vs. ederken sürekli oyun takılıyor. Oyunu da severek oynuyorum.

Sistemim: MSI GTX 1060 6 GB Armor - Intel i3-8100 - 8 GB RAM - B360M PLUS GAMING anakart.
Hocam sorununuzu çözebildiniz mi ? Aynı sorun bende de var.

Hocam sorununuzu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var.

Konuyu hortlatmışsınız biraz hocam oyunu bırakalı çok oluyor sistemime yükseltme yaptım 16 GB RAM 3200MHz i3 10105F ve yeni anakart mecburen oyunu yükledim ama test etmedim daha.

Dual channel RAM yapınca sistem rahatlıyor sizdeki RAM'in aynısından 1 tane daha alıp Dual channel yaparsanız düzelebilir günümüzde artık 8 GB RAM yetmiyor.

Geri
Yukarı