GTX 1060 Valorant düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Shax

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar özelliklerim:
GTX 1060 6 GB.
i5 7500.
8 GB RAM Corsair.
ASUS anakart.
1TB HDD.

Bilgisayarı alalı 4 yıl oldu ve daha format bile atmadım. Bilgisayarımda tek oyun Valorant ve Valorant'ta en düşük ayarlarda sadece 150 FPS görebiliyorum. En fazla Viper olunca karşı takımda duvar çekilince FPS 30'u hatta 20'yi bile görüyor. Bu değerler bu bilgisayar için normal mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar özelliklerim:
GTX 1060 6 GB.
i5 7500.
8 GB RAM Corsair.
ASUS anakart.
1TB HDD.

Bilgisayarı alalı 4 yıl oldu ve daha format bile atmadım. Bilgisayarımda tek oyun Valorant ve Valorant'ta en düşük ayarlarda sadece 150 FPS görebiliyorum. En fazla Viper olunca karşı takımda duvar çekilince FPS 30'u hatta 20'yi bile görüyor. Bu değerler bu bilgisayar için normal mi bilmiyorum.

Bu bilgisayar için hiç normal değil sorun nedir bilmiyorum ekran kartınızın falan driverini indirdiğinizden emin misiniz ondan olmuş olabilir.

Bilgisayar özelliklerim:
GTX 1060 6 GB.
i5 7500.
8 GB RAM Corsair.
ASUS anakart.
1TB HDD.

Dahili grafik birimini kullanıyor olabilir kontrol eder misiniz?

Dahili grafik birimini kullanıyor olabilir kontrol eder misiniz?

Onu nereden kontrol edebilirim.
Ekran kartı sürücüsünü güncellemediyseniz güncelleyin:

Güncelledikten sonra sorun çözülmezse bilgisayarınıza format atmayı deneyebilirsiniz. 4 yıldır bir hayli dolmuştur bilgisayar, hem hızlanır hem de FPS değerleriniz artar.

Güncelledim düzelmedi format atmayı deneyecegim şimdi de.
Bu bilgisayar için hiç normal değil sorun nedir bilmiyorum ekran kartınızın falan driverini indirdiğinizden emin misiniz ondan olmuş olabilir.

İndirdim tabii ki.
Harddiskinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum ben.

Nereden anlayabilirim bir sıkıntı oldugunu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı