GTX 1060'ın ucuz olması normal mi?

Aynı kart bende de var. Kendisi zaten hemen hemen GTX 1650 Super'le denk olup, test sonuçlarına bakıldığı zaman onu bile geride bıraktığı durumlar var. Genel olarak bakıldığı zaman garantisi olsa belki düşünülebilirdi ancak hem güncelliğini kaybetmesi hem de açıklama kısmındaki risk faktöründen dolayı tercih edilmemeli bence. Yeni bir kart bakıyor ve Ultra grafik takıntınız varsa da en azından 6 GB VRAM'li kartlara bakın (Bknz: GTX 1660/1660 Super gibi).

Öyle bir takıntım yok. Zaten işlemcim 1660 gibi bir karta yetmez. O yüzden RX580'ı garantiye verip değişim isteyeceğim.

2. el diye belirtilmiş. Bence bu fiyat hiç ucuz değil. Sıfır olsa 1650S yerine alınabilirdi ama 2. el 1060 bence en fazla 1000-1200TL eder.

Şu anki piyasa koşullarında temiz, garantisi bulunan, en az çift fanlı soğutmaya sahip 6 GB OC'lu bir model minimum 1200 TL eder. 1000 TL az o kart için bence. Ben olsam çok zorda kalmadıkça satmam o fiyata.

O fiyata çok daha iyi kartlar var ve 2.el bu ekran kartı. Yani her şekilde pahalı. Tam tersi ucuz değil pahalı.
Şu anki piyasa koşullarında temiz, garantisi bulunan, en az çift fanlı soğutmaya sahip 6 GB OC'lu bir model minimum 1200 TL eder. 1000 TL az o kart için bence. Ben olsam çok zorda kalmadıkça satmam o fiyata.
580 bir ara 1000-1100 TL'ye gidiyordu 2.elleri.

Arkadaşlar merhaba. Az önce ekran kartı fiyatlarına bakarken linkteki kartı gördüm. Bu kadar ucuz olması normal mi yoksa bir şey mi var anlamadım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kardeşim şöyle düşün en azından 1400 TL kadar yanlış hatırlamıyorsam. Sen 1400TL vererek yeni çıkacak (ertelenmezse) Cyberpunk 2077 destekliyor. Bence kaçırma.
Arkadaşlar merhaba. Az önce ekran kartı fiyatlarına bakarken linkteki kartı gördüm. Bu kadar ucuz olması normal mi yoksa bir şey mi var anlamadım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı