Gtx 1070 boşta sıcaklık sorunu

Blurres

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar technopat üyeler benim bir sorum olacaktı. Benim ekran kartım msi gtx 1070 ancak boştayken sıcaklık değeri 58-59 derecelerde geziniyor bu normal midir? Zerfrozer'ı kapattığım zaman 43-44 derece çalışıyor.

Son düzenleme:
Merhaba,
MSI tarafından sunulan varsayılan ayarlarda fanlar GPU sıcaklığı 60 C'nin altındayken dönmemekte, bulunduğunuz ortam sıcaklığının da etkisiyle boştayken ekran kartı bu değerlere çıkmış olabilir korkulacak bir durum yok:
Twin6.jpg

Ancak sıcaklığı düşürmek isterseniz MSI tarafından sunulan yazılımlarla fanları kontrol edebilir, GPU'nun sıcaklık değerine göre fan hızlarını ayarlayarak daha serin bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Eskişehirde oturuyorum çık sıcak bir şehir değil kasa fanları zaten sonda çalışıyo bu arada zaten msi afterburnerdan fan ayarlarını değiştirebiliyorum ama yine de mesale zerofrozer açıkken boşta 58 derece oluyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı