GTX 1070 Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Lrne

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, birkaç gün içinde yeni bir bilgisayar topladım fakat montajını bitirip çalıştırdığım zaman görüntü alamıyorum. Ekran kartıyla, onboard şekilde, RAM'lari tek takıp ya da değiştirip denedim fakat görüntü alamıyorum. Monitör yeni olduğu için DVI girişi ve HDMI ile denedim. Yakınlarda bir bilgisayarcıya götürdüm işlemci normal şekilde çalışıyor sorun anakarta gibi görünüyor dedi. Parçaları hepsi burada üzerinden sipariş etmiştim bozuk olma ihtimali var mı? Yarın Nova bilgisayara götürmeyi düşünüyorum kasayı bana yardım edebilecek biri olmadığı için çaresizce birde buraya yazmak istedim. :) En olmadı anakart hariç bütün parçaları satmayı düşünüyorum gerçekten bıkmış durumdayım.
  • AMD Ryzen 7 1700
  • MSI x370 SLI Plus
  • Asus geforce gtx 1070
  • Corsair 16 GB (2x8) vengeance 3200 MHz
  • Samsung Evo 250 GB
  • Toshiba p300 1 TB
  • Corsair CS750M
  • Corsair 270r

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü gelmiyorsa RAM,Ekran kartı, CPU, Anakart şüphelendirir ilk. Anakartından suçu biraz alayım ben: B350 ve X370 chipsetlerinde geneldir bu Onboard kartları sadece A serisi işlemcilerle falan çalışır, hiç bir Ryzen post olmaz zaten. Ekran kartına odaklanmaya çalış biraz bence. Başka ekran kartı deneyebiliyorsan dene, ekran kartındaki her farklı çıkışı dene. Montajlama düzgün mü kontrol edersen de iyi olur. RAM'leri zaten değişmişsin farklı farklı slotlarla / tek tek takıp. Biraz daha kurcala.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı