GTX 1070 İçin Oyun Önerisi

Witcher 3 olabilir.
Zevkine göre değişir. O ekran kartıyla her oyunu açarsın zaten. Far Cry 5 olabilir.
O kartla da, o oyunlar biraz ilginçmiş. :) Pubg gibi gündemdeki sistem isteyen oyunları oynayabilirsin.
Troll olmadığını varsayarak Crysis serisi ve Assasins Creed serisi
Dishonored,watch dogs 1 veya 2
Ekran kartını yazıp grafik fark etmez demen ilginç kaçmış. Ben de odamın bir köşesindeki GTX 1080ti lı bilgisayarıma bakarak şu oyunları öneriyorum;
Witcher 3, Wolfenstein 2, Far Cry Primal, AC Origins.

Witcher 3'ü sevmiyorum küfür içeren sapık sahneler içeren bir oyun ne kadar güzel olabilir?
Far Cry 5'i hiç görmedim nasıl bir şey bilmiyorum küfür içeriyor mu?
PUBG anlamadım oynayamıyorum.
Troll değilim ciddiyim Crysis'i de duymadım nasıl bir oyundur küfür içeriyor mu?
Watch Dogs da GTA 5 gibi küfür içeriyor beğenmiyorum bu tip oyunları.

Arkadaşlar Witcher 3'ü sevmiyorum küfürlü ve çok uygunsuz sahneleri var Minecraft Story Mode çok daha iyi. Far Cry nedir hiç bilmiyorum küfür falan içeriyor mu?
Dostum sen bu siteye girmek için annen'den izin aldın mı ? Yaşın kaç senin ?
Evet Crysis de baya ana bacı giriyorlar oynama

Biz ekran kartı olsa da Witcher 3, Tomb Raider gibi büyük yapımları oynasak diye can atarız, çocuk uygunsuz sahne var diye oynamıyor. Ayrıca gtx 1070 le wolfteam minecraft oynuyor. Anladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı