GTX 1070 sistemde Fortnite FPS değeri çok düşüyor

Pc_ DeLiSi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sistemim Fortnite için gayet yeterli bir sistem GTX 1070 Ryzen 7 2700 ve 2x8 16 GB RAM kullanıyorum ama YouTube'da aynı ekran kartıyla 200 FPS civarlarında dropsuz bir sürü gameplay var ama ben ise ne 200'e ulaşabiliyorum ne de dropsuz oynayabiliyorum. V-Sync FPS kısıtlaması falan kapalı tüm ayaları da denedim sıcaklıklarda normal başka oyunda sorun yok. Bunun kaynağı ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodaki sistem ile aynı mı tamamen işlemci bazlı bir oyun diye biliyorum. PC yeni mi bu FPS değeri yeni mi düştü yoksa daha önce oynanmadı mı?

Videodaki sistem ile aynı mı tamamen işlemci bazlı bir oyun diye biliyorum. PC yeni mi bu FPS değeri yeni mi düştü yoksa daha önce oynanmadı mı?

Sistem birkaç gün sonra 2. yılına girecek bahsettiğim gameplay videosunda RAM'ler 2400 MHz ve işlemcisi benimkinden kötü olmasına rağmen dediğim değerleri alıyordu oynayan eleman PC'yi ilk aldığım zmn yüklediğimde sıkıntı yoktu sildim 3-5 ay sonra yeniden yükledim artık güncellememi gelmiş her ne olmuşsa sürekli drop yiyordum sildim sonra dün yine yükledim aynı durumla karşılaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı