GTX 1070 ve i7 6700K Forza Motorsport 6 4K Ultra 60 FPS Test

• Intel Core İ7 6700K CPU (4.5 GHz)
  • EVGA GTX 1070 FTW Graphics Card
  • Asus Z170 Pro Gaming Motherboard
  • Kingston HyperX Fury 16 GB 2800 MHz (Overclock - Base Clock 2666 MHz) RAM
  • Samsung 840 Evo 120 GB SSD
  • Corsair LS 120 GB SSD
  • WD Green 2 TB Sata 3 HDD (Game)
  • Cooler Master MasterCase 5 Case
  • Corsair Hydro H100i v2 Extreme Cooler
  • BenQ GL2460HM 2 ms Monitor
4K çözünürlük ve ultra ayarlarda test edilmiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun FPS kilidini kaldırmayı unutmuşsunuz, ben aynı ayarlarda 100 üzeri FPS alıyorum.
Yanlışlık yok, videonun başlığından da anlaşılacağı üzere 4K'da sabit 60 FPS'te oynanabilme durumunu test ettim. FPS testi değildi. Onu ayrı çekerim.

Hayırlı olsun :)
Bir de Mafia 3'ü test etme imkanınız var mı?
Biliyorum, oyun henüz stabil değil ancak yine de bu kadar da ağır olmaması gerektiğini düşünüyorum. Tek Titan 2K'da orta ayarlarda yetmiyor mesela.

Biraz daha diretiyorum, ilerde 2x 1080 Ti kurma hayalindeyim, bakalım, nasip olur umarım.

WD Green'i oyun diski olarak yazmışsınız. O disk üzerinden mi oynuyorsunuz oyunlarınızı yoksa ekstra SSD üzerinden mi? WD Green düşük rpm nedeniyle sorun çıkartabilir diye düşündüm.

Hayırlı olsun :)
Bir de Mafia 3'ü test etme imkanınız var mı?
Biliyorum, oyun henüz stabil değil ancak yine de bu kadar da ağır olmaması gerektiğini düşünüyorum. Tek Titan 2K'da orta ayarlarda yetmiyor mesela.

Biraz daha diretiyorum, ilerde 2x 1080 Ti kurma hayalindeyim, bakalım, nasip olur umarım.
Teşekkürler :) Oyun gelirse test ederim tabii ki.

WD Green'i oyun diski olarak yazmışsınız. O disk üzerinden mi oynuyorsunuz oyunlarınızı yoksa ekstra SSD üzerinden mi? WD Green düşük rpm nedeniyle sorun çıkartabilir diye düşündüm.

Birkaç oyun dışında hepsi o diskte. İki tane 120'lik SSD var fakat oyunlar için alan yok.
Sorun yaşamadım bu zamana kadar. Sadece bekleme ekranları biraz fazla sürüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı