GTX 1080 Boşta 64 Dereceye Kadar Isınıyor

JasonX

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar boştayken aldığım değerleri paylaşayım.
Adsız.png

Sanıyorum ki bu değerler normal değil. Fanların çalışmasına rağmen bu değerleri alıyorum. Sorunun sebebi nedir? Sürücülerim güncel bu arada.
Ayrıca 4K ekranım olmasına ve görüntü ayarlarım 3840x2160 olmasına rağmen bu programda 2K gösteriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Speccy dünyanın en saçma programı. Güvenme o programa. HWMonitor, AIDA64 Extreme ile kontrol et. Gerçek sıcaklığı gösterirler sana. Speccy işlemci sıcaklığımı boşta 105 derece gösteriyor benim. Çözünürlüğü de Nvidia Denetim Masası'nda sol taraftaki Çözürlük Değiştirme bölümünden ayarlayabilirsin.

MSI Afterburner sıcaklık değerlerini boşta ve oyunda iken atabilir misiniz ?
Doğru değerler hocam MSI ile de baktım. Yükte 80-82.
Speccy dünyanın en saçma programı. Güvenme o programa. HWMonitor, AIDA64 Extreme ile kontrol et. Gerçek sıcaklığı gösterirler sana. Speccy işlemci sıcaklığımı boşta 105 derece gösteriyor benim. Çözünürlüğü de Nvidia Denetim Masası'nda sol taraftaki Çözürlük Değiştirme bölümünden ayarlayabilirsin.
Hocam sıcaklık doğru bir kaç programda denedim.

Hocam Geforce Experince yazlımını yükleyin yüklüyse sürücüler kısmından yeniden kurulum secip özel kurulumdan temiz kurulumu seciceksiniz. Ekran kartı boşda 1708 MHz'de çalısmaz sürücü kısmında bir sorun var. Bunu yapın devam ederse geri bildirim atın.

Hocam Geforce Experince yazlımını yükleyin yüklüyse sürücüler kısmından yeniden kurulum secip özel kurulumdan temiz kurulumu seciceksiniz ekran kartı boşda 1708 MHz'de çalısmaz sürücü kısmında bir sorun var. Bunu yapın devam ederse geri bildirim atın.
Hocam kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Dediğinizi aynen yaptım fakat değerler aynı. Fanlar bilgisayar boşta olmasına rağmen bangır bangır. Sorun ne anlayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı