GTX 1080 ethlargementpill ve düşük Hash Rate

Evet hocam T-Rex Miner sizin için daha iyi bir seçenekmiş. Ben OC kullanarak 33mh aldığınızı düşünmüştüm. Bende de ROG STRIX 1080 vardı 2 adet ve iki kartımda en iyi performansı minerstat de vermişti. Sizi uğraştırdıysam kusura bakmayın.

Önemli değil bende denemiş oldum. T-rex ve PhoenixMiner kullanmış oldum. Birkaç seçenek daha var sanırım lolMiner vs. onları da denerim en iyi seçeneği bulurum. Bu arada Minerstat'ı durdurmak için stop mininge bastım bir anda ekran karıncalaştı, monitör sinyal yok dedi ve bilgisayar reset attı normal bir durum mu?

Önemli değil bende denemiş oldum. T-rex ve PhoenixMiner kullanmış oldum. Birkaç seçenek daha var sanırım lolMiner vs. onları da denerim en iyi seçeneği bulurum. Bu arada Minerstat'ı durdurmak için stop mininge bastım bir anda ekran karıncalaştı, monitör sinyal yok dedi ve bilgisayar reset attı normal bir durum mu?

Normal hocam sistem çökmesinden kastım buydu ethlargementpillden kaynaklı oluyor sanırım.

Hayır yanlış anladınız.
.bat dosyasını düzenleyin girmek istediniz "--mt 2 --kernel 4 " gibi komutları girin kaydedin çıkın.
Bu ek kodların çalışması için ise t-rex.exe dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk sekmesinden "bu programı yönetici olarak çalıştır"ı tikleyip uygulayıp çıkın.
Tekrar .bat dosyasını çalıştırdığınızda sorunsuz devam etmesi gerek.
Hocam Çok teşekkür ederim bir aydır kazım yapıyorum 20-26 mh aralığında sayenizde 33lere cıktım, konuyu açan arkadaşıma ve size tekrar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı