GTX 1080 OC Gaming X Raven Coin Kazarken 82 Derece

MUHAMMEDALİ66

Kilopat
Yer
Kocaeli/İzmit
Raven coin kazıyorum. Ekran kartının fanları %100'de çalışmasına rağmen 82.5 derece. Oyun oynarken 70'i geçmiyor. Niye böyle?
Ekran kartı modelim: MSI GTX 1080 OC GAMİNG X

Dosya Ekleri

• 20220528_135031.jpg
    20220528_135031.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 20220528_135052.jpg
    20220528_135052.jpg
    127,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Raven coin'in ileride değerleneceğini düşünüyorum. En mantıklısı bu geldi bana. Kazdığım coinleri satmayı düşünmüyorum.
ETH olarak 10 dolar bırakıyor aylık hem ısınmaz hemde kazandığın ETH ile RVN alırsın sıcaklık ile ilgili sorun kalmaz. RVN olarak daha fazla gelirin olmuş olur orayı da kaçırmamak lazım. Öte yandan 10 dolar için değer mi emin değilim. 182MH ile 2800 lira getirisi vardı geçen ay şimdi 1250 gösteriyor. Karar sizin tabii. Elektrik sizden çıkmıyorsa ayrı ama çıkıyorsa sistemin kalan parçalarının da çektiği Watt'ı hesaplayınca 10 doların altında bir getirisi oluyor. Eskiden kızardım değmez yazanlara ama şu an değmiyor gibi dediğim gibi karar sizin.

ETH olarak 10 dolar bırakıyor aylık hem ısınmaz hemde kazandığın ETH ile RVN alırsın sıcaklık ile ilgili sorun kalmaz. RVN olarak daha fazla gelirin olmuş olur orayı da kaçırmamak lazım. Öte yandan 10 dolar için değer mi emin değilim. 182MH ile 2800 lira getirisi vardı geçen ay şimdi 1250 gösteriyor. Karar sizin tabii. Elektrik sizden çıkmıyorsa ayrı ama çıkıyorsa sistemin kalan parçalarının da çektiği Watt'ı hesaplayınca 10 doların altında bir getirisi oluyor. Eskiden kızardım değmez yazanlara ama şu an değmiyor gibi dediğim gibi karar sizin.
Hocam ben hobi amaçlı kazıyorum. Bir gelir elde etmek maksadıyla kazmıyorum. Kazdığım coinler ileride değerlenir. Birikim yapmayı düşünüyorum.

Hocam ben hobi amaçlı kazıyorum. Bir gelir elde etmek maksadıyla kazmıyorum. Kazdığım coinler ileride değerlenir. Birikim yapmayı düşünüyorum.
Hocam şöyle düşün elektriğe 150 lira vereceksin diyelim ve sistemin 7/24 çalışacak 250 liralık RVN kazanacaksın. O elektriğe verdiğin parayla RVN alıp geçebilirsin. Tavsiye tabii. Kolay gelsin.

Yine de yaptığın şey akıllıca değil, eğer ETH kazıp sonrasında onları RNV yaparsan 1.5x daha fazla RVN elde etmiş oluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı