GTX 1080 sistemde oyun akıcı değil

İşletim sistemi
Windows 10
Mermiler neredeyse gitmiyor bile. Elime AWP almaya korkuyorum artık, arkası dönük bir adamı bile vurmakta zorlanıyorum mouse sağa sola çekerken büyük sıkıntı oluyor.

Hocam anlamadığım şey ise packet loss kaybım yok internetim sabit ping testinde 8 ping çıkıyor jitter değerim 0-1 arasında ama oyun neredeyse 0 akıcılık düzeyinde ve düşük elolu maçlarda bile adam vurmakta zorlanıyorum.

Dedim ya deneyebileceğim her şeyi denedim acaba sıkıntı evdeki elektrik tesisatında mı tek sorun o kaldı çünkü ince kablo ile döşenmiş zamanında.

Format attım PC değiştirdim ping değerlerim gayet iyi internet hız testinde sabit 8 ping çıkıyor sorun acaba evin elektrik kablolarından mı kaynaklanıyor onu çözemedim zamanında ince kablo ile döşenmiş.

Hız testi yaptığınız zaman çıkan pingle oyunda aldığınız farklı testte 2ms alırken Fortnite'da 55ms alıyorum

Windows sürümü ne oyun ayarları ve Görev Yöneticisi'nden sistem kullanımı HDD SSD M2 işlemci RAM ekran kartı internet bunlara bakın.

Windows 10'u yeni güncelledim, yeni anakart aldım, Samsung 850EVO SSD var sadece ve sağlık durumuna baktığım testlerde %95 sağlıklı çıkıyor. Farkli RAM ve ekran kartı denedim ama nafile, başka bir kasaya monitörü taktığım zaman yağ gibi akıcı ama benim kasada ciddiyim 60Hz'den beter bir görüntü var gibi. Denemediğim tek ama tek parça işlemci kaldı.

Monitörün saglamsa kasayı başka monitörde dene.

Denedim hocam ASUS 280Hz de denedim sorun aynı 60Hz gibi.

Windows sürümü ne oyun ayarları ve Görev Yöneticisi'nden sistem kullanımı HDD SSD M2 işlemci RAM ekran kartı internet bunlara bakın.

Bazı günler oyun aşırı akıcı geliyor, nadiren 10 günde 1 denk geliyor ama o maçlarda da gördüğüm adamlara ateş etme tepkimem hiç olmuyor 60Hz'si olan arkadaş 1 sn neredeyse adama bakıyorsun gibi söylemler yapıyor bu sıkıntının anakarttan kaynaklanabileceği söylendi ama denemediğim tek parça işlemci kaldı acaba sorun işlemci kaynaklımı.

Son düzenleme:
Windows 10'u yeni güncelledim, yeni anakart aldım, Samsung 850EVO SSD var sadece ve sağlık durumuna baktığım testlerde %95 sağlıklı çıkıyor. Farkli RAM ve ekran kartı denedim ama nafile, başka bir kasaya monitörü taktığım zaman yağ gibi akıcı ama benim kasada ciddiyim 60Hz'den beter bir görüntü var gibi. Denemediğim tek ama tek parça işlemci kaldı.
Hocam 1 yıldır çözülemedi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı