GTX 1080 Ti ile 6600 XT takas edilir mi?

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar merhaba 1080 Ti ilanıma bugün birisi yazdı ve 6600XT ile başa baş takas etmek istediğini söyledi kartın 1 yıl garantisi varmış sizce etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 1080 Ti ilanıma bugün birisi yazdı ve 6600XT ile başa baş takas etmek istediğini söyledi kartın 1 yıl garantisi varmış sizce etmeli miyim?

1080 Ti 2070s dengi diye biliyorum 6600XT de 3060 Ti'la kapışıyordu ama bence 1080 Ti bana daha baba kart gibi geliyor hocam yine sizin kararınız.

Ben olsam ederim. 1080Ti eskimeye başladı artık. RX 6600XT en azından ona göre güncel bir kart. 3-5 sene sonra 1080Ti kalmayacak yavaş yavaş.

O işte bi sıkıntı olabilir. 5 yıllık kartla 1 yıllık daha iyi kartı takas etmenin mantıklı açıklaması yok. Kartta sıkıntı yoksa hemen takas edip üstüne kahve ısmarla.

3 GB fazladan VRAM'iniz var ve hala daha taş gibi bir kart 1080 Ti. Bence değiştirmeyin, sırf güncellik bir sebep değil, hem nostaljik olarak güzel bir kart. 😄 AMD'nin bu durumda iyi yanı daha az güç tüketmesi ve sürücü desteğinin daha fazla olması sadece. Bunun haricinde hem NVIDIA sürücülerinin genel olarak daha iyi olmasından ve fazladan belleğiniz olduğundan dolayı 1080 Ti'ın bu şekilde artı yanları olmuş oluyor. Sizin tercihiniz, ikisi de güzel kartlar.

Takas yapılabilir 6600XT güzel bir kart ama neden kafa kafaya takas istiyor onu anlamadım. Kartı bozuk olabilir.

Geri
Yukarı