GTX 1080 Ti sistem açıldıktan 2 saniye sonra kapanıyor

Ömer Cengiz

Kilopat
Daha fazla  
RAM
G.skill 3600 MHz 32gb
Ekran kartı
GTX 1080 ti
Anakart
MSI x570
İşlemci
Rzyen 7 370px
Merhaba. Ben PC açmak için Power tuşuna bastığım zaman PC açılıyor 2 saniye sonra kendini yeniden kapatıyor. 3 4 saniye bekleyip kendi kendine yeniden açılıyor. Neden kaynaklanabiliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Ben PC açmak için Power tuşuna bastığım zaman PC açılıyor 2 saniye sonra kendini yeniden kapatıyor. 3 4 saniye bekleyip kendi kendine yeniden açılıyor. Neden kaynaklanabiliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
aynı sorun bendede vardı ramlerde sorun çıktı ram slotlarını çıkar tekrar takarmısın birde yerlerini değiştirebilirsin

RAM modüllerini tek tek takarak deneyin bakalım görüntü alabilecek misiniz? Eğer alamazsınız işlemci montajı sorunlu olabilir pinleri kontrol edin.

Görüntü alıyorum kullanıyorum onda sıkıntı yok sadece her PC'yi açmam da başta kapaniyor 3 veya 5 saniye sonra kendi geri açılıyor kullanıyorum.

Görüntü alıyorum kullanıyorum onda sıkıntı yok sadece her PC'yi açmam da başta kapaniyor 3 veya 5 saniye sonra kendi geri açılıyor kullanıyorum.

Bu senaryo RAM sorunlarında oluyor genelde. RAM'leri tek tek takarak deneyin, yine aynıysa RAMlerin pin kısmını silgiyle silin ayrıca RAM slotlarına da üfleyin toz falan varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı