GTX 1080 Ti sistemin PUBG performansı

xFriendly

Hectopat
Makaleler
1
Bu oyunun güncelleme takvimini bilen var mı? Sizce bu oyun ne zaman düzelir?
Sistem:
  • Anakart: Gigabyte GA-AB350-GAMING 3 AMD B350 Soket AM4 Ryzen DDR4 3200MHz(O.C.)
  • İşlemci: AMD RYZEN 7 1700 Soket AM4 3.0GHz/3.7GHz 20MB
  • RAM: Corsair Vengeance LED CMU16GX4M2C3000C15R 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X 352 Bit DX12
  • HDD: Seagate Barracuda / Toshiba P300 / WD Blue 2 TB
  • SSD: Samsung 850 Evo 250GB
  • PSU: Cooler Master RS750-AMAAB1-EU GM 750W 80+ Bronze
  • Kasa: NZXT S340 ELITE RED KIRMIZI
Bu sistem ile oynayamayacağım bir oyun yoktur sanırım diye düşünüyorum. Genel oynanan oyunlar arasında. Bu oyunda bu kadar problem varken şu an ne kadar FPS alacağımı merak ediyorum gerçekten.

Bu sistem o oyunu yutar. Çok dert ediyorsun. Evet, oyunun optimizasyon sorunları var. Ama bu kadar aşırı dert edecek kadar değil. Bu oyunu sadece GTX 1080, 1070 olanları oynamıyor. :)
Bu oyunu ve H1Z1 oyununu çok seviyorum ve iki oyunda da problem var korkuyorum. 1080Ti seçme sebebim sırf bundan 1080 alsam bile yetmeyecek gibi geliyor :LOL:

Bu oyunu ve H1Z1 oyununu çok seviyorum ve iki oyunda da problem var korkuyorum. 1080Ti seçme sebebim sırf bundan 1080 alsam bile yetmeyecek gibi geliyor :LOL:
O sistemin açmadığı veya kastığı oyun bozuktur. Güncelleme gerekiyordur. O sistemle uzaya çıkarsın.

O sistemin açamayacağı oyun yok. 2K Ultrada 60 FPS alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sistemin açamayacağı oyun yok. 2K Ultrada 60 FPS alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki arkadaş 2K ultra da 60 FPS oynayabiliyor çok güzel. Fakat monitörü 144Hz ise ne gibi zararları olur? Bulanık mı olur donmaya mı başlar ne gibi sorunlar ortaya çıkar?

Ben GTX 1060, 144Hz monitörde oynuyorum gayet performansı yeterli. Uçaktan düşerken FPS düşüşü oluyor onun dışında 80 ve üzeri FPS değerleri alırıyorum. Ayarlarım Very Low'da hepsi.

Ben GTX 1060, 144Hz monitörde oynuyorum gayet performansı yeterli. Uçaktan düşerken FPS düşüşü oluyor onun dışında 80 ve üzeri FPS değerleri alırıyorum. Ayarlarım Very Low'da hepsi.

Ortaya çek FPS düşüşü azalır sonra niye 1060 ekran kartı düşük FPS veriyor FPS düşmelerin azalır 1050 Ti bile ortada rahat oynatıyor ekran kartının yükünü yükselt düşükte işlemciye yük biner yani ekran kartına aban minimum Very Low yerine Low'da oyna oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı