GTX 1080 ve sistem parçaları ne kadar eder?

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
MSI GTX 1080 Gaming X, Z170a Gaming Pro Carbon, 6700k.

Bu üç ekipmanım ikinci el piyasasında ne kadar acaba? Ekran kartına hiç OC yapılmadı, sadece oyun oynandı, termal macunu değiştirildi ve fanları temizlendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
- Z170a Gaming Pro Carbon anakart 3600 mhz ram desteği 4 ram slotu 1000 tl m2 slotu yok
- MSI GTX 1080 Gaming X eğer çok temiz kullandıysan 5000 tl

2016 yılında Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Garantileri yok. Kutuları duruyor hepsinin. Kutuların içerisinde fatura var mı bilmiyorum ama Vatan'dan aldığım için hepsini tekrardan çıkarttırabilirim.

M.2 Slotu var. Şuanda Samsung 970 Evo Plus 500 GB takılı ve çalışıyor. TPM 2.0 ve Secure Boot da var.

2016 yılında Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Garantileri yok. Kutuları duruyor hepsinin. Kutuların içerisinde fatura var mı bilmiyorum ama Vatan'dan aldığım için hepsini tekrardan çıkarttırabilirim.

M.2 Slotu var. Şuanda Samsung 970 Evo Plus 500 GB takılı ve çalışıyor. TPM 2.0 ve Secure Boot da var.
yalnız anakartında pcı 4.0 m2 ve ekran kartı desteği yok
bence satarken Samsung 970 Evo Plus 500 GB ssdyle beraber koy ilana
mümkün olduğu kadar temiz kullandıysan ekran kartını 5000 tl ye satabilirsin

yalnız anakartında pcı 4.0 m2 ve ekran kartı desteği yok
bence satarken Samsung 970 Evo Plus 500 GB ssdyle beraber koy ilana
mümkün olduğu kadar temiz kullandıysan ekran kartını 5000 tl ye satabilirsin

M.2 SSD'yi daha yeni satın aldım. Zaten yeni sistem toplarken en az 2 adet M.2 SSD yuvası olan bir anakart alacağım. Sistemi PCIe 4.0 olan bir M.2 SSD alıp ona kuracağım, mevcut olanı da oyun ve depolama için kullanacağım. Günlük kullanıcı için zaten 970 Evo Plus bile yeterli PCIe 4.0'a taksam bile yenisini almaya gerek yok. Edit, render vs. işleri ile uğraşmıyorum 7-7.5 gb okuma yazma hızını ne yapacağım ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı