GTX 1650 9400F kullananlar CS:GO'da kaç FPS alıyor?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum budur hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz? Kendimle kıyaslayacağım çünkü aldığım FPS'ler bana biraz düşük geliyor.

Yanlış yorumlama yapıyorsun. Darboğaz demedim. Çözünürlük düşünce ekran kartı kullanımı azalır demişim. Yük CPU'ya kayar ama bu darboğaz anlamına gelmez. Tekrar oku.

GPU kullanımının düşüp düşük FPS alması zaten darboğazdır ayrıca düşük FPS alacağı falan yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    109,3 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    82,8 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    478,5 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    262 KB · Görüntüleme: 27
CS:GO işlemci bazlı bir oyun ekran kartı kullanımı %100'e yaklaşmıyor bile. İşlemci kullanımı her zaman yüksek zaten bu oyunda. Darboğaz mı var diyelim?

Arkadaşın sistemi dengeli ve bende dengeli bir sistem kullanıyorum 1080P'de ve sıkıntı falan olmuyor ayrıca i3-9100F 1650'den güçlü 1650S'i bile besliyor i5 9400F'in 1650'yi besleyemiyeceğini sanmıyorum.

Arkadaşın sistemi dengeli ve bende dengeli bir sistem kullanıyorum 1080P'de ve sıkıntı falan olmuyor ayrıca i3-9100F 1650'den güçlü 1650S'i bile besliyor i5 9400F'in 1650'yi besleyemiyeceğini sanmıyorum.
Olay besleyememe değil. CS:GO işlemci bazlı bir oyun. Darboğaz, besleyememe falan yok, bu kadar net. Konuyu dağıtmıyorum daha da yanıtlamayacağım.

Son düzenleme:
Olay besleyememe değil. CS:GO işlemci bazlı bir oyun. Darboğaz, besleyememe falan yok, bu kadar net. Dediğimi iyi oku. Konuyu dağıtmıyorum daha da yanıtlamayacağım.

Sen 1440P yap 1080P'de FPS düşer diyorsun besleyememe olmaz diyorsun kendinle çelişmeyi bırak.

Yeni konular

Geri
Yukarı