Çözüldü GTX 1650 AC: Creed Syndicate takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rj2

Decapat
Oyunu sistemim kaldırmasına rağmen anlık takılmalar yaşıyorum 2-3 saniye boyunca oyun donuyor ve bu sürekli böyle devam ediyor oynanmayacak halde.

1594745665452.png

Bütün grafik ayarlarında denedim değişen bir şey yok virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı.
GTX 1650 4 GB.
8 GB RAM.
Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eveeet yine bir Ubisoft ve işlemci vakası. İşlemci kullanımı %100. Arkaplanda çalışan bir şey varsa kapatın, çözünürlük 1080p değilse 1080p yapın ayarları yükseltin ya da 30FPS sabitleyin. Sürücüler güncel değilse DDU ile sürücüleri temizleyin ve temiz kurulumla güncel sürücü yükleyin. Malesef Ubisoft oyunları böyle çöp optimizasyona sahip.
Eveeet yine bir Ubisoft ve işlemci vakası. İşlemci kullanımı %100. Arkaplanda çalışan bir şey varsa kapatın, çözünürlük 1080p değilse 1080p yapın ayarları yükseltin ya da 30FPS sabitleyin. Sürücüler güncel değilse DDU ile sürücüleri temizleyin ve temiz kurulumla güncel sürücü yükleyin. Malesef Ubisoft oyunları böyle çöp optimizasyona sahip.

Çözüm
Eveeet yine bir Ubisoft ve işlemci vakası. İşlemci kullanımı %100. arkaplanda çalışan bir şey varsa kapatın, çözünürlük 1080P değilse 1080P yapın ayarları yükseltin ya da 30FPS sabitleyin. Sürücüler güncel değilse DDU ile sürücüleri temizleyin ve temiz kurulumla güncel sürücü yükleyin. Maalesef Ubisoft oyunları böyle çöp optimizasyona sahip.

Maalesef değişen bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı