GTX 1650 düşük GPU kullanımı

hknekinci

Hectopat
Yer
Yunusemre/Manisa
Daha fazla  
Arkadaşlar, MSI GTX 1650 modelini aldım, eski driverları DDU ile temizledim fakat oyun içinde düşük kullanımlar görüyorum ve FPS'imi etkiliyor feci derecede. Ne yapmam gerek.
Bu resimde ayarlar düşükte fakat Witcher 3'te ultra olmasına rağmen %70'li kullanımlar oluyor ve ani droplar giriyor.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar, MSI GTX 1650 modelini aldım, eski driverları DDU ile temizledim fakat oyun içinde düşük kullanımlar görüyorum ve FPS'imi etkiliyor feci derecede. Ne yapmam gerek.
Bu resimde ayarlar düşükte fakat Witcher 3'te Ultra olmasına rağmen %70'li kullanımlar oluyor ve ani droplar giriyor.

Eki Görüntüle 734418

Dostum tahmini driver’dır TDP değeri düşük bir kart sanmıyorum ki W düşük geliyordur ancak olabilir mi olur? 80+ desek PSU’nuz en fazla 280W falan verir. Yani bilemedim

Dostum tahmini driver’dır TDP değeri düşük bir kart sanmıyorum ki W düşük geliyordur ancak olabilir mi olur? 80+ desek PSU’nuz en fazla 280W falan verir. Yani bilemedim.

Önceden 1050 Ti vardı ve %100 kullanıma ulaşabiliyordum fakat yeni driver yüklü değildi o zaman.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı