GTX 1650 God of War ve RDR2'yi rahat oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

senolyldz

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 256GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
i7-9750H
Elimdeki sistemlerle God of War ve RDR2'yi kaç FPS alabilirim?
Duruma göre yeni 256 GB SSD ve 8 GB RAM eklemesi yapabilirim.

İkisini aynı anda diskinize yükleyecekseniz depolama sıkıntısı yaşayabilirsiniz, +8 GB RAM ve ekstradan depolamanızı yükseltirseniz sorunsuz oynarsınız. Bu eklemeleri yapmadan da tatmin edici seviyede oynarsınız.

Merhaba, 256 GB SSD ve 8 GB RAM eklentisi yapmayı düşünüyorum. Birçoğunuzu bildiği gibi oyun indirimi dönemindeyiz aklımdakini kısaca bahsetmek gerekirse Xbox Gamepad ile PC de bu oyunların deneyimini tatmak istiyorum. Eklemelerle FPS sorun almayacağımı düşünüyorsanız Epic Games ten oyunları sipariş verebilirim.

Merhaba, 256 GB SSD ve 8 GB RAM eklentisi yapmayı düşünüyorum. Birçoğunuzu bildiği gibi oyun indirimi dönemindeyiz aklımdakini kısaca bahsetmek gerekirse Xbox Gamepad ile PC de bu oyunların deneyimini tatmak istiyorum. Eklemelerle FPS sorun almayacağımı düşünüyorsanız Epic Games ten oyunları sipariş verebilirim.
Bence satın almanda sakınca yok tatmin edici seviyede oynayabilirsin, baktın ki rahatsız oldun oyun kalitesinden RAM takviyesi ile sorunu çözersin diye düşünüyorum yine de karar senin. İyi oyunlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı