GTX 1650 güncelleme sonrası FPS düşüşü

Aly35

Decapat
Daha fazla  
GTX 1650 kartımı güncelledikten sonra oyunlardaki FPS 15-20 düştü. Güncellemeden sonra GeForce Experience indirdi onla bir ilgisi olabilir mi?

Sırf oyun amaçlı olarak her yeni gelen güncellemeyi neden kuruyorsunuz ki onu anlamıyorum, değişecek olan maksimum 1-2 FPS o da bazı oyunlarda belki. Sürücü stabil bir şekilde çalışıyorsa çok ekstrem durumlar haricinde (format, yeni çıkan kaliteli bir oyun için özel sürücü çıkması, driver çökmeleri vb) güncelleme yapmaya gerek yok açıkçası. AMD RX serisindeki gibi bir devasa performans artışı elde edeceğim gibi bir hayaliniz varsa da unutun o olayı. NVIDIA'da kart neyse o, ilk çıkışını yaptığından itibaren sunmuş olduğu performans aşağı yukarı aynı oluyor.

@Aly35 , sürücüye ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum, ya sisteminizde başka bir problem var ya da siz öyle zannediyorsunuz.

Sırf oyun amaçlı olarak her yeni gelen güncellemeyi neden kuruyorsunuz ki onu anlamıyorum, değişecek olan maksimum 1-2 FPS o da bazı oyunlarda belki. Sürücü stabil bir şekilde çalışıyorsa çok ekstrem durumlar haricinde (format, yeni çıkan kaliteli bir oyun için özel sürücü çıkması, driver çökmeleri vb) güncelleme yapmaya gerek yok açıkçası. AMD RX serisindeki gibi bir devasa performans artışı elde edeceğim gibi bir hayaliniz varsa da unutun o olayı. NVIDIA'da kart neyse o, ilk çıkışını yaptığından itibaren sunmuş olduğu performans aşağı yukarı aynı oluyor.

@Aly35 , sürücüye ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum, ya sisteminizde başka bir problem var ya da siz öyle zannediyorsunuz.
En iyi oyun deneyimini tatmak için bu driver i indirin tarzı bir yazı geldi ben de güncelledim.Keyfimden güncelleme yapmadım yani.Laptop'u alalı 3 gün oldu driver'i yükleyene kadar da fps düşüşü yoktu
Güncel! Eski driver ı nasıl yüklerim başka yol yoksa.

@Aly35 , DDU yardımıyla sürücüyü kaldırabilir, yüklerken de NVIDIA'nın orijinal resmi sayfasından istediğiniz mobil GTX 1650 sürücüsünü inidirip kurabilirsiniz. Yalnız DDU'yu çalıştırabilmek için sistemi güvenli modda çalıştırmanız gerekiyor haberiniz olsun.

@Aly35 , DDU yardımıyla eski sürücüyü kaldırabilir, yüklerken de NVIDIA'nın orijinal resmi sayfasından mobil GTX 1650 sürücüsünü inidirp kurabilirsiniz. Yalnız DDU'yu çalıştırabilmek için sistemi güvenli modda çalıştırmanız gerekiyor haberiniz olsun.
Teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı