GTX 1650 laptop Overwatch 2 açar mı?

shad0ww

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Laptop özellikleri.
GTX 1650 4 GB.
8 GB RAM 3200MHz.
R7 4800H.
144Hz.

Orta-yüksek ayarlarda stabil 60+ FPS verir mi?

Rahatlıkla 100 FPS civarını görürsünüz. Overwatch göründüğünden daha düşük sistem istiyor. Valorant ile kıyaslayacak olursam. Valorant'da 40-60 FPS arası gören bir sistemde Overwatch 80-120 arası değişiyor. Bu arada düşük ayarlara göre tahmin ediyorum. Zaten bu oyunlarda yüksek ayar kullanan pek olmuyor.

Ayrıca bellek takviyesi yaparsanız bu FPS değerleri +20 civarı artacaktır.

Son düzenleme:
Rahatlıkla 100 FPS civarını görürsünüz. Overwatch göründüğünden daha düşük sistem istiyor. Valorant ile kıyaslayacak olursam. Valorant'ta 40-60 FPS arası gören bir sistemde Overwatch 80-120 arası değişiyor. Bu arada düşük ayarlara göre tahmin ediyorum. Zaten bu oyunlarda yüksek ayar kullanan pek olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende şöyle bir videoya rastladım neredeyse aynı sistemler sadece işlemci değişik.
Sizin attığınız videodaki sistem ile bu aynı galiba orta ayarlada 130 140 FPS gayet iyi. (Overwatch 1 miş)

Son düzenleme:
Evet, farkına bile varmadım. Neden oyuna grafik güncellemesi yaptılar onu bile anlamadım. Eski oyunda gayet güzel gözüküyor. Belirttiğim gibi 70-130 arası bir FPS alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kısaca 60 FPS üstü rahatlıkla görürsünüz.

Evet, farkına bile varmadım. Neden oyuna grafik güncellemesi yaptılar onu bile anlamadım. Eski oyunda gayet güzel gözüküyor. Belirttiğim gibi 70-130 arası bir FPS alırsınız.

Kısaca 60 FPS üstü rahatlıkla görürsünüz.

Bu doğru olan 16 GB RAM var sadece bir de en yakın bu video var.

Yardımınız için teşekkürler :)

Bazı ayarlar hariç düşük ayarda oynamanızı öneririm. Özellikle takım savaşlarında efektler çok FPS düşürebiliyor. İşlemci tüketimini de artırıyor.

Geri
Yukarı