GTX 1650 laptop Valorant'ta FPS düşüşleri

hemşo kamil

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi Valorant'ta laptopumun özellikleri iyi olmasına rağmen drop yiyor üstelik oyun NVMe M.2 SSD'e. Kurulu.
Laptopumun özellikleri GTX 1650 8 GB RAM i5 10300H Acer Nitro5 AN5-55 oyundan zevk alamıyorum 120 FPS alırken birden hop 30FPS'e düşüp geri 120 çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi Valorant'ta laptopumun özellikleri iyi olmasına rağmen drop yiyor üstelik oyun NVMe M.2 SSD'e. Kurulu.
Laptopumun özellikleri GTX 1650 8 GB RAM i5 10300H Acer Nitro5 AN5-55 oyundan zevk alamıyorum 120 FPS alırken birden hop 30FPS'e düşüp geri 120 çıkıyor.

Sıcaklıklardan dolayı diye düşünüyorum ayrıca 1650 Super Sistem'de bende arada drop yiyorum Oyunda'da biraz sıkıntı var gibi.

Optimizasyon yapmanız lazım.

Öncelikle kusura bakmayın biraz geç cevap veriyorum öncelikle laptopun ısısı 70 derceyi geçmiyor maximum perfonmacede ekran kartı ise 55 60 derece arası yani ısı konusunda hiçbir sıkıntı yok @chaoo @GöKBörü_57 @byilkeryilmaz
Sıcaklıklar nasıl? DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip en güncel sürücüyü yüklemeyi dener misiniz?

Hocam ekran kartı driveri güncel GeForce Experience ile hep güncel tutuyorum işlemcinin HD grapichside öyle yani her şey güncel.

Son düzenleme:
Aga o zaman CPU unpark yapamlısın daha iyi bakabilmemiz için Afterburner aç oyundayken bir 30 dk bekle bize fotoğraf attki bakabilelim.

Hocam hiç alakam yok MSI Afterburner'i indirdim kurdum ama nasıl bakacağımı bilmiyorum bir yardımcı olsan mümkünse Discord'tan arkadaş ekleyim oradan yardımcı olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı