GTX 1650 laptopta CS:GO FPS düşüşü

Zeki Alper

Yoctopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim
-Intel Core i5 1300h 4 Core 8 therat 2.5-4.5GHz(Boost)
-NVIDIA GTX 1650 (Mobile)
-16 GB RAM 2933MHz

dasdasd.png

Oyun ayarlarım:
-1280x960 60Hz
-En düşük ayarlar + kenar yumuşatmalar 8X
Not: Olabildiğince Full performansa çektim.

Sorun şu önceden 200FPS'nin altına(!) inmiyordu şimdi ise 170'in üstüne çıkmıyor. FPS düştüğü zaman cross u istediğim yer gitmiyor daha fazla çevirmem gerekiyor dolayısıyla oynayamıyorum. Alıştığım hassasiyet 0.27sens DPI ise 2700DPI. FPS'imin düştüğü zaman normal karşıladım PC çok doluydu PC boşta iken bana kalan RAM 7.7 GB gösteriyordu. Format attım Windows 10 Home yükledim önceden Pro idi. Düzelir sandım düzelmedi. NVIDIA Denetim Masası'ndan her ayarı yaptım. Ne yaparsam yapayım FPS'im 170'in üstüne çıkmıyor. Botlarla oynarken bile 150 170 arası gidiyor. Bilgisayarı her yönden FPS artıracak duruma getirdim ama fayda etmedi. Moralim çok bozuldu. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

asdasd.png

Merhaba, herhangi bir Windows ya da NVIDIA güncellemesinden sonra NVIDIA Denetim Masası ayarları kalite moduna geçmiş olabilir. Ayarları kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca bulunduğunuz oda sıcaklığı öncesine göre arttıysa sıcaklığa bağlı olarak frekans düşmesi yaşıyor olabilirsiniz. Bunun size sonucu FPS düşüşü olabilir.

Geri
Yukarı