GTX 1650 oyunlar akıcı değil

İperion

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yapmadığım yazmadığım yer kalmadı ASRock A320M HDV 4.0 anakart.

8*2 = 16 GB RAM.

Ryzen 5 5500 işlemci.

GTX 1650 4 GB ekran kartı.

144 Hz monitör.

Oyunlarda FPS yüksek ama oyunlar akıcı değil. Isı değerleri ve sistem kullanımları normal sıkıntı yok. Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç beğenmediğim bir ekran kartı. Laptoplar için konuşacak olursam 1650 olan bilgisayarlarla aynı fiyatta, hatta daha ucuz 3050'li bilgisayarlar var. Performansları arasındaki fark da belli.

Hiç beğenmediğim bir ekran kartı. Laptoplar için konuşacak olursam 1650 olan bilgisayarlarla aynı fiyatta, hatta daha ucuz 3050'li bilgisayarlar var. Performansları arasındaki fark da belli.
Laptoplar ile masaüstünü kıyaslama yapmak mantıklı değil uzun süre kullanımda masaüstü iyidir parçalarına daha rahat mudahale edilir. laptop kullanımı seyahat istedigin bölgede kullanmak gibi + yönleri bu - yönleri ısı sorunu. 1650 de kötü bir kart değil kullanıma bağlı ürünler tercih etmek mantıklıdır para kolay kazanılmıyor sonuçta.

Laptoplar ile masaüstünü kıyaslama yapmak mantıklı değil uzun süre kullanımda masaüstü iyidir parçalarına daha rahat mudahale edilir. laptop kullanımı seyahat istedigin bölgede kullanmak gibi + yönleri bu - yönleri ısı sorunu. 1650 de kötü bir kart değil kullanıma bağlı ürünler tercih etmek mantıklıdır para kolay kazanılmıyor sonuçta.

Laptop ile masaüstünü kıyaslamadım. Laptopla laptopu kıyasladım. 1650 laptop ve 3050 laptop. Söylediğiniz şeyleri zaten biliyorum ama mesajımı okumamışsınız ki hiç, ben laptoplar için konuşacak olursam yazmışım.

Takipteyim konuyu da çözülmedi sanırsam sorunun. Benzer konularda PSU ya da RAM ile alakalı çözümlere rastladım. RAM.ler kaç mhz.de çalışıyor?
Benzer sorunu warzone 2'de cpu gaming boost.u açarak çözmüştüm ama 4250 mhz sende zaten açık sanırım bu ayar.

Takipteyim konuyu da çözülmedi sanırsam sorunun. Benzer konularda PSU'ya da RAM ile alakalı çözümlere rastladım. RAM. Ler kaç mhz.de çalışıyor?
Benzer sorunu Warzone 2'de CPU Gaming Boost. U açarak çözmüştüm ama 4250 MHz sende zaten açık sanırım bu ayar.

Evet çözülmedi RAM'ler 3200 MHz de çalışıyor XMP açık

@Delieli yapmadığım şey kalmadı artık psu sipariş edicem yapıcak bişey kalmadı

Geri
Yukarı