GTX 1650 oyunlarda FPS düşmesi

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 943

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhaba arkadaşlar, bundan 1-2 gün önce oyunlarda FPS drop girmeye başladı. NVIDIA sürücüsünü kurduktan sonra oldu diye düşündüm. Sonra tekrar kurdum, düzeldi ve bilgisayarımı yeniden başlattığımda yine FPS drop giriyordu? Düşünceleriniz neler? Virüs olabilir mi? Sıcaklık değerleri normal. Ekran kartı 65-70'in üstüne geçmiyor.
Sistemim: GTX 1650, i3-9100F, 2x8 2400MHz RAM.

Merhaba arkadaşlar, bundan 1-2 gün önce oyunlarda FPS drop girmeye başladı. NVIDIA sürücüsünü kurduktan sonra oldu diye düşündüm. Sonra tekrar kurdum, düzeldi ve bilgisayarımı yeniden başlattığımda yine FPS drop giriyordu? Düşünceleriniz neler? Virüs olabilir mi? Sıcaklık değerleri normal. Ekran kartı 65-70'in üstüne geçmiyor.
Hayır bende de GTX 1650 var sürücüden sonra daha da FPS almaya başladı sorun başka.

Merhaba arkadaşlar, bundan 1-2 gün önce oyunlarda FPS düşmesi girmeye başladı. NVIDIA sürücüsünü kurduktan sonra oldu diye düşündüm. Sonra tekrar kurdum, düzeldi ve bilgisayarımı yeniden başlattığımda yine FPS düşmesi giriyordu? Düşünceleriniz neler? Virüs olabilir mi? Sıcaklık değerleri normal. Ekran kartı 65-70'in üstüne geçmiyor.

DDU kullanıp sürücüleri silip NVIDIA'nın sitesinden yeniden indir. Normal silmek ara sıra yaramıyor.

Yakın zamanda PC'ye format atmayı düşünüyorum. 3-4 gün içinde sizce gerek var mı?

Virüs veya sorunlarda artış vb. varsa evet. Ama bir ekran kartı için pek önermem. DDU kullanıp sil sürücüleri. Ama dediğim gibi sorun vb. varsa düşünebilirsin. Önemli şeyleri yedekle atacaksan.

Merhaba arkadaşlar, bundan 1-2 gün önce oyunlarda FPS düşmesi girmeye başladı. NVIDIA sürücüsünü kurduktan sonra oldu diye düşündüm. Sonra tekrar kurdum, düzeldi ve bilgisayarımı yeniden başlattığımda yine FPS düşmesi giriyordu? Düşünceleriniz neler? Virüs olabilir mi? Sıcaklık değerleri normal. Ekran kartı 65-70'in üstüne geçmiyor.

Dostum hangi oyunu oynuyorsun? Oyunlara güncelleme gelmekte sürekli belki sistemin kaldırmıyor olabilir virüs şüphesi varsa Malwarebytes'le tarat %80 bulur bir şey varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı