GTX 1650 sistem FIFA 22 oynatır mı?

gannicus399

Decapat
Daha fazla  
Steam'de bence büyük bir indirime girmiş FIFA 22, bu indirimi kaçırmayayım diyorum. Sistem özellikleri önerilen özellikleri karşılıyor sanırım ama daha sonralarda FPS düşüşü ve\veya ana menüde kasma gibi sorunlar yaşar mıyım diye korkuyorum biraz açıkçası.

Arkadaşlar, sistemim şu şekilde:
  • AMD R5 1600 3.2GHz
  • ASUS A320-R anakart.
  • GeForce GTX 1650 ekran kartı.
  • 256 GB SSD.
  • Ballistix 8 GB RAM.
Tavsiyesi olanlar ya da benzer sistemle oynayan arkadaşlar fikirlerini belirtirse mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de bence büyük bir indirime girmiş FIFA 22, bu indirimi kaçırmayayım diyorum. Sistem özellikleri önerilen özellikleri karşılıyor sanırım ama daha sonralarda FPS düşüşü ve\veya ana menüde kasma gibi sorunlar yaşar mıyım diye korkuyorum biraz açıkçası.

• AMD R5 1600 3.2GHz
  • ASUS A320-R anakart.
  • 256 GB SSD.
  • Ballistix 8 GB RAM.
Tavsiyesi olanlar ya da benzer sistemle oynayan arkadaşlar fikirlerini belirtirse mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
High grafiklerde sabit 60FPS oynarsın.

• AMD R5 1600 3.2GHz
  • ASUS A320-R anakart.
  • 256 GB SSD.
  • Ballistix 8 GB RAM.
Rahat olun. Oynatır.

Geri
Yukarı