GTX 1650 sistem Forza Horizon 5 yüksek performans

Sistem özelliklerim OC lu haliyle aynı bu şekilde. Sadece doku kalitesi ayarı yüksekte geri kalan tüm ayarlar Ultra olacak şekilde oyun içinde en düşük 50 gördüm ortalaması 60 çöl vb yerlerde 75e kadar çıkıyor. Bence senin sistemde sıkıntı var dostum.

Bence sıcaklık değerlerine bir bak derim veya başka bir sıkıntı da olabilir. Senin FPS değerlerin fazla düşük. Hatta YouTube'dan GTX 1650 FH5 FPS yazarsan düşükte aldığı FPS değerlerini ve Ultra'da aldığı değerlere bakabilirsin. Ancak şunu da diyeyim doku kalitesi ayarı Ultra'ya aldığım zaman 35 40'a kadar düşüyor FPS o ayar hariç gerisi Ultra'da.
ne gibi bir sıkıntı olabilir ki dostum :) sahte ekran kartı kullanmıyoruz ya

Güzel yalan olmuş dostum bende 1650 16 gb ram i5 10.300 var değil ultra orta ayarlarda bile fps 75 iken 90 kere drop giriyor ekran kartı yetmiyor.O ekran kartıyla değil ultrada oynamak mediumda bile 1 saat zor oynarsın sonra ekran kartı oyunu kapatır al buda kanıtı tekleme sayısına (fps drop) iyi bak :D
Konuyu sonradan okuyanlar için , 1050 ti ile mediumda 45-70 fps oynaniyor Forza 5.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1050 ti medium ayarlarda 100-60 fps veriyor. CPU nunda önemi var tabii. Ortalama bir CPU üzerinden oynansa 60 fps oynanır ve konuda 1650 den bahsediliyor.

Geri
Yukarı