GTX 1650 sistem Mafia 3 Definitive Edition kasıyor

HHDilaver

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar.
PC: Acer Nitro AN543 Gaming laptop.
Intel Core i7 9750 h.
Ndvia GeForce GTX 1650.
512 GB M.2 SSD.
16 GB RAM.
Arkadaşlar 2 gün önce Epic Games'ten Mafia 3'ü satın aldım malum internet kaynaklı 2 günde zor indirdim, fakat oyuna girdiğimde en kısık ayarlarda en çöp ayarlarda karakter hareket zar zor ediyor. Bunun nedeni PC ile alakalı olacağını zannetmiyorum, fakat sorun tam olarak nedir nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok normal kasması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bencmark testlerine bak anlayacaksın.
1650 Super olsa 60 FPS deneyim yaşayabilirdin.

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar.
PC: Acer Nitro AN543 Gaming laptop.
Intel Core i7 9750 h.
Ndvia GeForce GTX 1650.
512 GB M.2 SSD.
16 GB RAM.
Arkadaşlar 2 gün önce Epic Games'ten Mafia 3'ü satın aldım malum internet kaynaklı 2 günde zor indirdim, fakat oyuna girdiğimde en kısık ayarlarda en çöp ayarlarda karakter hareket zar zor ediyor. Bunun nedeni PC ile alakalı olacağını zannetmiyorum, fakat sorun tam olarak nedir nasıl çözebilirim?

Diğer buna benzer ağır oyunlardada aynı problemi yaşıyor musunuz?
MSI Afterburner'den oyun içi değer atar mısın?

Çok normal kasması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bencmark testlerine bak anlayacaksın.
1650 Super olsa 60 FPS deneyim yaşayabilirdin.
Reis bana bu kadar oynatsada yeter benim karakter yerinden hareket etmiyor menüde akıcılık 0 verdiğim paraya acımıyorum indirdiğim 55 Gb ye acıyorum sağol yinede

Diğer buna benzer ağır oyunlardada aynı problemi yaşıyor musunuz?
MSI Afterburner'den oyun içi değer atar mısın?
Kardeşim değer falan anlamam ama just casuse 3 var pcde full grafik 70 fps civarı alıyorum rise of the tomb rider oynadım en yüksekte ultra değil tabiki ondanada 60 fps lerde geziyordu bunda başka sıkıntı var
Laptop şarja takılı mı?
Takılı :D bir sefer başıma gelmişti

Oynadığın oyun 2 saati geçmediyse iade edebiliyorsun. Zaten 2 gün önce satın almış olduğundan 14 gün barajına da takılmazsın.

İade edebiliyorsan et. Steam'de 2 saati geçmeden iade edebiliyoruz. Epic Games'i bilmiyorum.
3 gün oldu para önemli değilde içimde kalan oyunlardan yani mafia 3 serisi sağlık olsun
Oynadığın oyun 2 saati geçmediyse iade edebiliyorsun. Zaten 2 gün önce satın almış olduğundan 14 gün barajına da takılmazsın.
teşekkürler iade edebilirim o zaman ama oyun neden böyle yapıyor bunu bir çözümü yokmu

Geri
Yukarı