GTX 1650 sistem nasıldır?

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
Araştırdım ve fotoğraftaki PC'yi almakta karar kıldım. Sizce bu fiyat bandında nasıl bir sistem? Ve bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka hazır sistemler var mı? Ben pek anlamıyorum da
(Bu arada bakarken aynı sistemi Teknobiyotik de de gördüm Intel i3 10100F 3.6GHz, GTX1650 SUPER 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik
Teknobiyotikdekinin SSD'sini Kingston 3000MHz ile değiştirdim taksitli fiyat aynı fiyata geldi. Ve de oradaki anakart S2H M.2 SSD destekliyor. Ama aerecool 400Watt sizce yeter mi bilemedim ben?

Dosya Ekleri

• IMG_20210128_005654.jpg
    IMG_20210128_005654.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Dostum uzak dur, Ssd kronik sorunlu ve psu çok kötü ayrıca kasanın hava akışı iyi değil ve fanların CFM değerleri düşük yani sistem berbat. Fiyatı da kazık.

Kötü maalesef size uzun vadede sorun çıkarır bence kullandığı SSD kronik sorunlu ve PSU dandik bir PSU acayip dandik sistemi yakabilirsiniz en dandik PSU'lardan bence almayın bu sistemi.

Bu sistem bana iyi gibi geldi. Yorumlarda FSP PSU kullandıklarını belirtmişler. Ancak daha bilgili arkadaşların yorumlamasını bekle bu sistemi.

Araştırdım ve fotoğraftaki PC'yi almakta karar kıldım. Sizce bu fiyat bandında nasıl bir sistem? Ve bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka hazır sistemler var mı? Ben pek anlamıyorum da
(Bu arada bakarken aynı sistemi Teknobiyotik de de gördüm Intel i3 10100F 3.6GHz, GTX1650 SUPER 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik
Teknobiyotikdekinin SSD'sini Kingston 3000MHz ile değiştirdim taksitli fiyat aynı fiyata geldi. Ve de oradaki anakart S2H M.2 SSD destekliyor. Ama aerecool 400Watt sizce yeter mi bilemedim ben?
Sana tavsiyem stokları bekle, çünkü çoğu yerde çoğu parçaların stokları tükenmiş. Önerim ise gamegaraj da ki bilgisayarlara göz atman ancak dediğim gibi stokları bekle hem fiyatlar da düşer.

Bu sistem bana iyi gibi geldi. Yorumlarda FSP PSU kullandıklarını belirtmişler. Ancak daha bilgili arkadaşların yorumlamasını bekle bu sistemi.

RAM 8x8 yapılırsa bu çok daha iyi bir tercih olabilir.

Ya kanka bilgili insan gelse oda aynı yorumu yapacak ve ben aynı SSD'yi kullandığımdan bilgili olduğumu düşünüyorum PSU ve SSD kronik sorunlu itopyanında ürünlerinin kalitesini ve müşteri hizmetlerini biliyoruz alınmaz bu kasa hele İtopya satıyorsa.

Fazla pahalı
@Yagiz_K dostum sana şunu öneririm:
Ekran kartını inno3d gtx 1660 süper
Anakartı biostar h410
Ssd yi iptal edip başka siteden apacer 240 GB ya da patriot burst 240 GB ssd al.
Toplam 5200 TL tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı