GTX 1650 sistem oyunlar için yeterli olur mu?

xxarslxx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Arkadaşlar 1650 OC model bir kart almayı düşünüyorum.
Sisitemim.

i5 6500.
MSI B150 Gaming M3.
16 GB RAM.

Bu kartı alır isem örnek olsun.

Witcher seri - RDR2 - Skyrim - bannerhold - Mass Effect - Dark Souls -assasin serisi vs vs. eski oyunlar genelde.
Bu tarz oyunları orta ayarlarda oynatabilir mi? Performans alabilir miyim yüksek ayarlar gibi bir takıntım yok.

He 1650 Super al falan demeyin arkadaşlar piyasada yok olanda uçuk rakamlar.
AMD kart önermeyin lütfen işlemci anakartta AMD çok iyi ona lafım yok ama ekran kartı dedin mi 5 kere düşünmek gerek.

Yorumda bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar.

Sisitemim.

i5 6500.
MSI B150 Gaming M3.
16 GB RAM.

Witcher seri - RDR2 - Skyrim - bannerhold - Mass Effect - Dark Souls -assasin serisi vs vs. eski oyunlar genelde.
Bu tarz oyunları orta ayarlarda oynatabilir mi? Performans alabilir miyim yüksek ayarlar gibi bir takıntım yok.

AMD kart önermeyin lütfen işlemci anakartta AMD çok iyi ona lafım yok ama ekran kartı dedin mi 5 kere düşünmek gerek.

Ortada iyi bir performans verecektir ben RDR2'de texture ultra diğer şeyleri orta veya yüksek çekiyorum ve yine de akıcı oluyor.(Bazı yerlerde)

öncelikle konuyu doğru bölüme taşıyan moderetör arkadaşa teşekkürler.

Tez cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. ufaktan kafamda oluştu kartı alıcam muhtemelen yarın veya ertesi gün kafamda bi fikir oluşsun istedim sizin tavsiyelrinizde kafamda bişeyleri yerine oturtuyor.

Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar.

Sisitemim.

i5 6500.
MSI B150 Gaming M3.
16 GB RAM.

1660s Evo var full ayarlarda çok rahat oynuyorum. Cyberpunk, barnerlord, black desert, vs sorunsuz

MSI GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC 4 GB GDDR5 ekran kartı var sistemimde, 1080p de med ayar rahat oynatıyor. İşlemcim de i3 10. nesil.

Yeni konular

Geri
Yukarı