GTX 1650 sistem performansının düşmesi

monthean

Hectopat
Merhabalar. 6 ay önce Pollux 3T-10 kasasını satın almıştım. Fakat ilk 3-4 ayında verdiği performansı rekabetçi oyunlarda bile vermemeye başladı. Örneğin CS:GO'da normalde en düşük ayarlarda 250-300 FPS'leri gördüğüm oyunda FPS yine en düşük ayarlarda nedensizce (en azından nedenini ben bilmiyorum) 150-200 bandına düştü. CS:GO'da FPS birden 10'lara inmeye, her el en az 1 kere drop yemeye başladım. Bu sadece CS'de de değil, tüm oyunlarda, hatta masaüstünde bile aynı sorun. Aim Lab'de bile akıcı şekilde oynayamıyorum siz düşünün.
Yardımlarınızı bekliyorum, bayramınız mübarek olsun. İyi forumlar.

Sistem:
Palit GTX 1650 Super.
Intel i3-10100F
8 GB 3000 MHz RAM.
Netac modelini hatırlamadığım 240 GB SSD ve 320 GB hard disk. (Oyun HDD'de)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 6 ay önce Pollux 3T-10 kasasını satın almıştım. Fakat ilk 3-4 ayında verdiği performansı rekabetçi oyunlarda bile vermemeye başladı. Örneğin CS:GO'da normalde en düşük ayarlarda 250-300 FPS'leri gördüğüm oyunda FPS yine en düşük ayarlarda nedensizce (en azından nedenini ben bilmiyorum) 150-200 bandına düştü. CS:GO'da FPS birden 10'lara inmeye, her el en az 1 kere drop yemeye başladım. Bu sadece CS'de de değil, tüm oyunlarda, hatta masaüstünde bile aynı sorun. Aim Lab'de bile akıcı şekilde oynayamıyorum siz düşünün.
Yardımlarınızı bekliyorum, bayramınız mübarek olsun. İyi forumlar.

Sistem:
Palit GTX 1650 Super.
Intel i3-10100F
8 GB 3000 MHz RAM.
Netac modelini hatırlamadığım 240 GB SSD ve 320 GB hard disk. (Oyun HDD'de)
Sorunun donanımsal değil. Yazılımsal. Son windows güncellemelerini indir.

Geri
Yukarı