GTX 1650 sistem RDR 2'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
512GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
i5 10300H
Arkadaşlar belirttiğim özelliklerle laptopum var. Witcher 3'te doku ayarı dışında her şey düşükte 1920x1080 çözünürlükte V-Sync açık 40-60 arası FPS alıyorum. Bana düşük geliyor ekran kartım güncel. Sizce bu FPS değeri normal mi ve bu sistem RDR2'yi hangi ayarlarda kaç FPS aldırır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar belirttiğim özelliklerle laptopum var. Witcher 3'te doku ayarı dışında her şey düşükte 1920x1080 çözünürlükte V-Sync açık 40-60 arası FPS alıyorum. Bana düşük geliyor ekran kartım güncel. Sizce bu FPS değeri normal mi ve bu sistem RDR2'yi hangi ayarlarda kaç FPS aldırır?

Gayet normal kaç bekliyorsunuz ki?

Normal olmadığını düşünüyorum.
Kıyaslamanızı yaparsınız bu video ile fakat GTX 1650'nin Witcher 3'de düşük ayarlarda 40-60 arası FPS vermesi normal değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtubeye "GTX 1650 i5 10300H" yazıp oyun ismini yazarsanız FPS testlerini bulursunuz.

Normal olmadığını düşünüyorum.
Kıyaslamanızı yaparsınız bu video ile fakat GTX 1650'nin Witcher 3'te düşük ayarlarda 40-60 arası FPS vermesi normal değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

YouTube'a "GTX 1650 i5 10300H" yazıp oyun ismini yazarsanız FPS testlerini bulursunuz.

Bu video çok eski ve 16 GB RAM ile kullanılmış. Bu video ile kıyaslamak doğru olmaz.

Witcher 3 70-80 falan alıyordum sanırım hatırlamıyorum ama. Yüksekti bayağı. V-Sync kapatmayı dene.

RAM 8 GB olduğu halde bu FPS'leri alıyorum.

Bu video çok eski ve 16 GB RAM ile kullanılmış. Bu video ile kıyaslamak doğru olmaz.

bununla kıyaslama yapılabilir öyleyse.

Geri
Yukarı