GTX 1650 sistemde Call of Duty Warzone düşük FPS

Daha fazla  
Call of Duty Warzone oyununu hangi ayarlara çeksem düşük FPS alıyorum hangi ayarlara çekersem çekeyim.
İnternette laptopumun performans testlerini izledim videolarda yüksek ayarlarda 70-80 FPS alırken ben en düşükte 20 zor alıyorum.
Laptopumun özellikleri.
GTX 1650.
i7-9759h
8 GB RAM.
Toshiba OCZ RC500 500GB 1700MB-1650MB/s M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty Warzone oyununu hangi ayarlara çeksem düşük FPS alıyorum hangi ayarlara çekersem çekeyim.
İnternette laptopumun performans testlerini izledim videolarda yüksek ayarlarda 70-80 FPS alırken ben en düşükte 20 zor alıyorum.
Laptopumun özellikleri.
GTX 1650.
i7-9759h
8 GB RAM.
Hocam Ram'i yükseltin. Low'da 10 GB harcıyor.

Laptopumun özellikleri.
GTX 1650.
i7-9759h
8 GB RAM.

Crackli indirirseniz her oyun kasar
Ben eskideyken crackli Minecraft kullanıyordum ve 30 FPS alıyordum şimdi orijinal kullanıyorum 110 FPS alıyorum.

Crackli indirirseniz her oyun kasar.
Ben eskideyken crackli Minecraft kullanıyordum ve 30 FPS alıyordum şimdi orijinal kullanıyorum 110 FPS alıyorum.

Oyunu nasıl crack indirsin? Oyun zaten bedava?

RAM kaynaklı gibi duruyor. Oyun çok fazla RAM tüketiyor.

Oyunu nasıl crack indirsin? Oyun zaten bedava?

Minecraft'ın sitesine bak gör paralımıymış parasızmıymış.

Minecraft'ın sitesine bak gör paralımıymış parasızmıymış.

hangi oyun hakkında konuştuğumuzu görmüyor musun? Call of Duty Warzone hakkında. Warzone bedava işte. Minecraft'ın paralı olduğunu ben de biliyorum.

Hangi oyun hakkında konuştuğumuzu görmüyor musun? Call of Duty Warzone hakkında. Warzone bedava işte. Minecraft'ın paralı olduğunu ben de biliyorum.

Oyunun parasız olduğunu bilmiyordum.

Laptopumun özellikleri.
GTX 1650.
i7-9759h
8 GB RAM.

Görev yöneticisini açın ve tamamıyla ekran fotosu atın.

Görev yöneticisini açın ve tamamıyla ekran fotosu atın.

Görev yöneticisini açtığında Warzone simge durumuna geleceği için kullanımlar düşecektir. MSI Afterburner üzerinden değerleri atmanız en iyisi olur. @Captain Jhon Price RAM yükseltmesi şart. Bende de sıkıntı çıkıyordu 8 GB RAM ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı