GTX 1650 sistemde CS:GO FPS düşüşü

rj2

Decapat
Sadece CS:GO oynuyorum. Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu. FPS'im 200-150'den 120-100-90'a kadar düştü nedeni ne olabilir?
Sistem özelliklerim.
GTX 1650 4 GB.
Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.
RAM 16 3200 MHz.
480GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacak bir şey yok ve ekstra bir şey söyleyeyim. Monitörün %90 ihtimalle 60-75 Hz falan. 144 olsa dahi iş görecek bir FPS alıyorsun takmaya değecek bir durum yok ortada.

Yapacak bir şey yok ve ekstra bir şey söyleyeyim. Monitörün %90 ihtimalle 60-75 Hz falan. 144 olsa dahi iş görecek bir FPS alıyorsun takmaya değecek bir durum yok ortada.

Bir de oynasanız :D düşük bir FPS olmasa bile aşırı hissediyorum bunu.
Driver ile ilgili bir sorun olabilir ya da virüs bulaşmış olabilir.

Sık sık virüs taratması yapıyorum ve bir şeyler indirirken çok dikkat ediyorum virüs olduğunu düşünmüyorum. Driverle ilgili sorundan kastınız güncellikse hepsi güncel.
Oyun oynuyorken sıcaklık değeri nedir?

Ekran kartı 50-60 derece oluyor, işlemciye nedense bakamıyorum Afterburner buga girdi.

Son düzenleme:
Bir de oynasanız :D düşük bir FPS olmasa bile aşırı hissediyorum bunu.

Sık sık virüs taratması yapıyorum ve bir şeyler indirirken çok dikkat ediyorum virüs olduğunu düşünmüyorum. Driverle ilgili sorundan kastınız güncellikse hepsi güncel.

Ekran kartı 50-60 derece oluyor, işlemciye nedense bakamıyorum Afterburner buga girdi.
CS 1.3'ten beri oynarım. 60-75-144 Hz monitörlerde her türlü güçte sistemle denedim. FPS'i kilitlersin monitörünün yenileme hızına tertemiz oynanır.

Geri
Yukarı