GTX 1650 sistemde düşük FPS

BayMunis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımın özellikleri ekran kartı: GeForce 1650 GTX işlemci: Ryzen 7 3750h RAM: 8 GB 500GB SSD bu laptop ile Valorant, CS:GO tarzı oyunlarda 70-110 FPS alıyorum hatta bazen 60'ı gördüğüm oluyor sabit bir şekilde. İlk aldığımda 200 FPS falan hayal ediyordum her şeyi denedim her şeyi performansa çektim her şeyi güncelledim oyunu ekran kartından çalıştırdığına baktım fakat olmuyor ne yaparsam yapayım FPS yükselmiyor böyle bir sisteme en az 150 FPS diyordum ben. Önceki bilgisayarımdan kat kat iyi olmasına rağmen önceki bilgisayarımla aynı FPS'leri alıyorum ısınma sorunu yok. Fanlar Turbo modda + soğutucusu var. Ne yapmalıyım herkese sordum kimsenin bir fikri yok. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayarımın özellikleri ekran kartı: GeForce 1650 GTX işlemci: Ryzen 7 3750h RAM: 8 GB 500GB SSD bu laptop ile Valorant, CS:GO tarzı oyunlarda 70-110 FPS alıyorum hatta bazen 60'ı gördüğüm oluyor sabit bir şekilde. İlk aldığımda 200 FPS falan hayal ediyordum her şeyi denedim her şeyi performansa çektim her şeyi güncelledim oyunu ekran kartından çalıştırdığına baktım fakat olmuyor ne yaparsam yapayım FPS yükselmiyor böyle bir sisteme en az 150 FPS diyordum ben. Önceki bilgisayarımdan kat kat iyi olmasına rağmen önceki bilgisayarımla aynı FPS'leri alıyorum ısınma sorunu yok. Fanlar Turbo modda + soğutucusu var. Ne yapmalıyım herkese sordum kimsenin bir fikri yok. Lütfen yardım edin.
Ekran kartı driver kurulu mu?

İşlemcin iyi değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM çift kanal değil muhtemelen. Ek olarak çift kanal da olsa işlemci yüzünden testlerdeki GTX 1650 performansını CS GO için alamazsınız.

Merhaba bilgisayarımın özellikleri Ekran kartı: GeForce 1650 GTX İşlemci: Ryzen 7 3750h RAM: 8 GB 500GB SSD bu laptop ile Valorant, CS:GO tarzı oyunlarda 70-110 FPS alıyorum hatta bazen 60'ı gördüğüm oluyor sabit bir şekilde. İlk aldığımda 200 FPS falan hayal ediyordum her şeyi denedim her şeyi performansa çektim her şeyi güncelledim oyunu ekran kartından çalıştırdığına baktım fakat olmuyor ne yaparsam yapayım FPS yükselmiyor böyle bir sisteme en az 150 FPS diyordum ben. Önceki bilgisayarımdan kat kat iyi olmasına rağmen önceki bilgisayarımla aynı FPS'leri alıyorum ısınma sorunu yok. Fanlar Turbo modda + soğutucusu var. Ne yapmalıyım herkese sordum kimsenin bir fikri yok. Lütfen yardım edin.

Ekstra RAM takviyesi lazım Dual Channel

İşlemcin iyi değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam siz konuları bozmaya geliyorsunuz. Farkında mısınız?
İşlemci gayet yeterli o ekran kartı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı