GTX 1650 sürücü güncellemesi sonrası fare gecikmesi

HerZamanMutsuz

Decapat
Daha fazla  
Benim ekran kartım GTX 1650 ve 466.27 sürümünü kullanıyordum. Dün 496.13 sürümünü GeForce Experience üzerinden temiz kurulumu seçerek yükledim ama yükledikten sonra fare gecikmesi yaşamaya başladım. Sinir bozucu bir olay, sanki V-Sync açık gibi hissettiriyor. Aşırı bir gecikme yok ama kesinlikle de hissediliyor.

Fare gecikmesi olduğunu sanmıyorum. Olsa olsa driver güncellemesinden sonra Hz'yi ayarlamamışsındır. Monitörün Hz'sini kontrol edin derim.

Dostum neden yalan söyleyeyim var hissediyorum ki böyle bir konu açtım Hz i defalarca kontrol ettim ve değiştirdim Hz'den de değil.
Driver yükledikten sonra oluştuysa sence yeni mouse almaya gerek varmı ? Eski driver'dan pek farkı yoksa seni etkileyecek eski driver'ı tekrar yükleyebilirsin.
Eski driver ayda bir hata çıkardığı için güncellemiştim onada geri dönmek istemiyorum pek

Dostum neden yalan söyleyeyim var hissediyorum ki böyle bir konu açtım Hz i defalarca kontrol ettim ve değiştirdim Hz'den de değil.

Eski driver ayda bir hata çıkardığı için güncellemiştim onada geri dönmek istemiyorum pek
Yeni driver' da sorun olabilir. Eski driver' a geri dönebilirsiniz performans bakımından fark yoksa.

Seni yalanla suçlayan mı oldu? Çözünürlülüğü kontrol, mouse ayarlarındaki imleç hızını değiştir. Hadi olmadı diyelim eski sürüme dön, dönmem diyorsan başka fare ile dene. Madem farenden bu kadar eminsin.

Son düzenleme:
Hiç düzelmezse mecbur eski sürümlerden birine döneceğim.

Sistem geri yükleme ile eski tarihe dönsem eski sürücü yüklenir değilmi?
Sürücüyü DDU ile kaldırıp Nvidia' nın sitesinden eski sürücüleri indirip kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı