GTX 1650 sistemde oyunlar kasıyor

cemalycts

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar size hızlıca problemimden bahsetmek istiyorum.
Sistem özelliklerim attığım resimlerde mevcut. Ben anlamıyorum YouTube'dan benimle neredeyse aynı sisteme sahip birinin videosunu izliyorum Witcher3'te High ayarlarda 70 FPS aşağısı almıyor anlamıyorum. Yazılımlarım güncel ancak pek bilgim yok işlemcinin bir yazılımı varsa da bilmiyorum. Sizce sorun nerede? Oyunu 1080P High ayarlarda oynuyorum. Ayrıca bu sorun RDR2 oyununda da oluyordu. CPU kullanımı 100'e fırlıyor resimlerde ancak bu işlemci bu ekran kartına darboğaz yapabilir mi zannetmiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• dawdawdwad.png
    dawdawdwad.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 169
  • dsadsad.png
    dsadsad.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 152
  • dsd.png
    dsd.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 146
  • ewqewqe.png
    ewqewqe.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 168
Benchmark testini yapacağım. İşlemcide nasıl bir problem olabilir sizce? Donanımsal olabilir mi ya da takılırken yapılan hatalar bilemiyorum gerçekten. Sizce bir bilgisayarcı bunu çözebilir mi? Bunu da deneyeceğim. Son çare olarak sanırım üreticiyle konuşacağım.

Yani hocam net bir kanıya varamıyoruz. Diğer oyunlar ile yapacağınız bir karşılıştırma en azından sorunun ne olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yani hocam net bir kanıya varamıyoruz. Diğer oyunlar ile yapacağınız bir karşılıştırma en azından sorunun ne olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Merhabalar tekrardan. Dediğiniz gibi Benchmark testi yaptım. Sizce değerler nasıl? Bir hata var mı?

Dosya Ekleri

• dwadad.png
    dwadad.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 34
Merhabalar tekrardan. Dediğiniz gibi Benchmark testi yaptım. Sizce değerler nasıl? Bir hata var mı?

Rahat edebilirsiniz. İşlemcide sorun yok. Yani normal değerlerinde. Bana kalırsa sorun oyun ile alakalı oyun crackli mi? Ve başka oyunlarda test yaptınız mı?

Geri
Yukarı