GTX 1650 sisteme ücretsiz oyun tavsiyesi

Maalesef çoktan sildim hocam. Bir ara indirirsem kesin izleyecegim. Teşekkürler.

İlk defa duydum, SSAA nedir? Daha mı iyi gözüküyor?
Oyuna çok bir etkisi yok. İnternetten araştırabilirsiniz. Sadece çok yoruyor.

Tahminimden daha fazla FPS alabiliyormuşsunuz. İnceleyin derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahminimden daha fazla FPS alabiliyormuşsunuz. İnceleyin derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada söylemeyi unutmusum. Cihazım laptop. Muhtemelen masaüstü GTX1650'sine göre daha az FPS alacağım. Yine de 60 üstü alırım diye düşünüyorum.

Apex Legends. Yani sanırım kaldırıyor. Bilgisayarım kaldırmadığı için oynayamıyorum ama çok eğlenceli görünüyor. Steam'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz, beğenmezseniz silersiniz zaten.

Bu arada söylemeyi unutmusum. Cihazım laptop. Muhtemelen masaüstü GTX1650'sine göre daha az FPS alacağım. Yine de 60 üstü alırım diye düşünüyorum.
Bahsettiğiniz ekran kartı GTX 1650. Rahatça 60 FPS alırsınız. Dert etmeyin. Diyelim ki benim masaüstünde kullandığım 1050 Ti ile eşit ki hiç sanmıyorum, ben de 60 FPS alıyorum. Anca çok yoğun tank savaşlarında ultra ayarlarda 30-40 FPSye düşüyor. Steam bağlantınızı gönderirseniz birlikte oynayabiliriz. Ben de yeni başladım. Fransız tanklarını sevdiğimden onlarla oynuyorum.

Ayrıca Heroes & Generals de oynuyorum. Onu oynarken 100 FPS alabileceğinizi düşünüyorum. Alman tankçı ve pilotları seviyorum.

Hocam yine benzer FPS'ler alırsınız. Onun öyle bir şeyi yok ki. Sadece fanlar birazcık yavaş çalışıyor, o yüzden belki ekran kartı FPS'inizi sıfırlayabilir. Onun dışında rahatlıkla çok yakın FPS'ler alabilirsiniz. Bu arada işlemcinizin Onboard ekran kartı varsa oyunları harici ekran kartına geçirmediyseniz Onboard ekran kartını kullanırsınız. Rehberimden değiştirebilirsiniz, ki değiştirdiyseniz sorun yok. Bu arada rehberde NVIDIA'nın 2. seçeneğini tercih edin, ilk söylediğim yeni güncellemeyle çalışmıyor. Rehberim:

Geri
Yukarı